SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cztery tabletki metki najlepsze dla Twej sylwetki - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137972

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
Neysha
Co to żółtej fasolki szparagowej to tak samo jak zieloną się nie liczy. Strączkowe takie jak fasola, bób, ciecierzyca, soczewica, groch itp liczysz. Gotowaną marchew i pietruszkę korzeń (i wszystkie warzywa korzeniowe) wg Co jedzą Ladies należy wliczać.


Aha czyli pewnie czytanie ze zrozumieniem się kłania. Fasola a fasolka to nie to samo

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
wlasnie od najbardziej ogarnietej zywieniowo osoby ze znajomych uslyszalam ze jestem na diecie wysokobialkowej (jem 100-120g bialka dziennie) przy 176cmm i ze miesnie mi rosna i dlatego waga nie spada ostatnio, wezcie mnie strzelcie moze sie obudze.

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
anister to ciekawe co by powiedzieli na moje 180g przy 164cm mi na szczęście nikt do miski nie zagląda

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
ona sama sie tu zapisala, dostala wiekszy rozklad niz ja przy jej 152cm wzrostu-oj czasem ludzie to pitola bez sensu

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Ja dostanę wreszcie niestrawności jak jeszcze posłucham jednego z dyrektorów... Ostatnie newsy, to chęć zapisania się na aerobik i jogę, a od jakiegoś czasu już jest na diecie 1500kcal. Gość ma 190cm i chyba jego głupie szczęście, że wygląda w miarę normalnie.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 755 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34928
ja mam szefa, który na okrągło je prawie wyłącznie warzywa. jak mu się uzbiera moje 1500kcal w ciągu dnia to sukces. a też ma ok 190cm wzrostu. chudnąć chudnie bo dość dużo biega, ale w okresie zimowym jak ruch ograniczony efekt jojo +20kg
i tak non stop chyba już 3 rok z rzędu. słuchać już mi się nie chcę tego...

sometimes you just need to start again, in order to fly...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 755 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34928
kiedyś go uświadomiłam, że zielone to mają tak mało ww, że powinien je jeść jako dodatek (nawet 1,5-2kg) a zacząć jeść częściej mięso.
nic przyjdzie znowu zima i atak na proste węgle...

sometimes you just need to start again, in order to fly...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Ten jest miłośnikiem siłowni Stepera i ewentualnie niektórych maszyn. No i bacznym obserwatorem, bo mi wczoraj współczuł, że znowu schudłam

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
ja na szczescie nie mam szefa ale mam tesciów, którzy wiecznie mówią, ze trzeba o siebie dbać a zagryzają to ciastem i czekoladka

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
ide jesc

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

młodamama/Młoda mama na redukcji

Następny temat

Wzrost wagi następnego dnia po ciężkim treningu...

WHEY premium