SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cztery tabletki metki najlepsze dla Twej sylwetki - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137929

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
profil jaki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
propraw :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli ty historia-wos, a ja myslałam, ze biochem może.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Ja byłam na humanistycznym mimo że od początku do końca miałam w dupie humanizm No może po za historią w ostatniej klasie bo II WW akurat lubię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
historii łatwiej mi się nauczyć, zresztą nie widziałam siebie na biochemie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
katlak u mnie w domu colę kupuje nagminnie i pije mama Jest szansa, że wyjedzie na 2 tyg w te wakacje a wtedy może i nawet krewetki/łososia/pstrąga kupię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
ee tam colę, wódę trzeba kupować - cola nie rozwesela
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Inga ja myślałam, że Ty z ogólnym zainteresowaniem do ćwiczeń i odzywiana na taki kierunek pójdziesz Ja w sumie mam podobne i też się na biochemie nie widziałam, tyle że historii i wosu nie znoszę, a nasza nauczycielka to jest... no comment, takie jazdy są zamiast "losy sumerów" gada "lody sumerów" albo pokazuje na mapie: "oto egipt - najdłuższa rzeka w egipcie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
Hejooo...
Ale się dzisiaj stytrałam...

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
"chcę trochę szybciej biec i rozmowa wyszłaby z zadyszką:P a na interwał jeszcze za wcześnie, nie próbowałam ;)
ale czytając wypowiedzi kobiet, które biegały szybszym tempem jestem zaniepokojona, bo uda im urosły, a nie straciły na cm.. i nie wina pracy mięśni, one już takie zostały:P nie wiem, czy robiła po bieganiu rozciąganie.. w każdym razie mam obawy:("
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

młodamama/Młoda mama na redukcji

Następny temat

Wzrost wagi następnego dnia po ciężkim treningu...

WHEY premium