SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cztery tabletki metki najlepsze dla Twej sylwetki - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137996

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
Kittie teraz sucharze nie ma niedobre Miksuj i rób wlew Masa ma być!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
140 gram gruszki na 50 gram serka? To jest k***a barbarzyństwo. I do tego jeszcze ten pyerdolony banan...I jeszcze spaghetti na kolację muszę zjeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
teraz ja ide jesc

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Ruda: bez takich, bo jak wyrzygam to będę musiała zjeść od nowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jutro rano planuje iśc biegać. Wczoraj byłam w tesco, za mną w kolejce do kasy 3 typków około 20-stki, wjeżdżają z tym największym koszykiem na kółkach, nic na taśme nie wykładają, kasjerka podnosi się z krzesła, zapuszcza żurawia co oni tam wywożą przez kasę i nagle taki banan na twarzy od ucha do ucha a oni:
- uwierzy nam pani na słowo czy chce pani liczyć?
- no...eee..
- osiemdziesiąt pięć tater i dwadzieścia osiem wojaków
- a dowodzik jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
Neysha, spróbuj sobie ten magiczny spalaczyk z potreningu, zayebiście mnie po nim nosiło


yo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Ja tam spaghetti lubie, ale z np swiezym pesto albo np spaghetti alla putanesca jest OK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
Arphiel wobec tego dobrze ze mnie boli tam gdzie boli bo jeszcze bym umarla, u mnie zakwasy to rzadkosc, a jak juz sa to zabojcze a pozniej wraca do normy i nic.

grycanowo cd, omg

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Kiti, co Ty masz tego żarcia Bida w misce :D

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

młodamama/Młoda mama na redukcji

Następny temat

Wzrost wagi następnego dnia po ciężkim treningu...

WHEY premium