SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cztery tabletki metki najlepsze dla Twej sylwetki - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137939

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Ania: moich rodziców psy, kiedyś dostały przed sylwestrem relanium (reanimal chyba - to samo, ale dla zwierza) i co ciekawe: dostały tak zayebistego parcia na żarcie, że wyrwały by z ręką, normalnie paranoja jakaś unosiły się w kuchni 2 cm nad podłogą. A potem popadały jak muchy
Bunia: czy jest sens ciężko powiedzieć, każdy ma trochę inną dietę i inną podaż a i organizm inny. Ja biorę mzb na noc, ale raczej ze względu na to że mi się lepiej usypia po nim, dobrze mi się usypia też po lorazepamie, ale cóż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
omega by sie przydała...bo rybek mało, prawie nic ostatnio nie jem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
Ja tam braki w organizmie uzupełniam sobie prezentami...zaraz przechodzi

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bunia ja też nic nie biorę, chociaż zimą pewnie kupię sobie dobrą multi, bo warzywa wtedy kiepskie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Ja dochodze do wniosku, ze skoro jem hurtowe ilosci warzyw, to cos tam sie z nich wchlania Warzywa tu kiepskie, ale ja nadrabiam iloscia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Czy warzywa kiepskie zimą? Na dobrą sprawę g**** prawda - kiepskie warzywa i najgorszej jakości to te osławione wiosenne nowalijki - nie ma nic tak ostro pędzonego jak one - woda i azot
Przeprowadzono badania, z których wynika że mrożone warzywa są najlepsze jakościowo i pod względem zawartości składników odżywczych jako, że są zbierane w najbardziej optymalnym czasie i mrożone bardzo krótko po zbiorze, nie podróżują bóg wie gdzie, nie dopryskuje się ich etefonem żeby dojrzały i nie leżakują tygodniami w chłodniach i na stoiska w marketach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
ja to podziwiam osoby jedzace wiecej niz 0.5kg warzyw. ja nie moge przelknac 100g, a co dopiero pare kg...

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Wrong, ja potrafie tak ze 2 kilo dziennie, ale ja mam zoladek pojemny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Ja też Nie lubię jeść warzyw bo mi po nich brzuszek rozdyma.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

młodamama/Młoda mama na redukcji

Następny temat

Wzrost wagi następnego dnia po ciężkim treningu...

WHEY premium