SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cztery tabletki metki najlepsze dla Twej sylwetki - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137941

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
pjerwsza ale nastukaliscie, narobilam przed chwila stary spam, i mi sie zachcialo muffinek

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Sheep, nie wiesz co dobre... Tutaj jest jeszcze tlustsza smietana okolo 45-50% tluszczu... Kawa z nia pyszna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
tylko 10ml zabiela kawe i mniam (mi nie wolno ale przy wielkanocy sobie pozwolilam-dawno to bylo hm)

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
No.... Ja jeszce jako prostak lyzeczke oblizuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Kawę lubię tylko bez dodatków, czarna zwykła bez mleka itp, gorzka :P

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
No, muffinki wyszły zacne, muszę to powiedzieć

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
ahhh beaujolais nouveau, balkonik i film. Weekend był mi potrzebny zdecydowanie, mam dość. Żeby jeszcze moja mała czworonożna córcia nie pokasływała była bym całkiem zrelaksowana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Nie jestem przekonana do ładowania biednego psa antybiotykiem, furą i jeszcze atropiną i następnym anty w oczy. Szczególnie że jakiś miesiąc temu skończyła antybiotyk inny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Ja bym coś chlapnęła, ale zeżarłam nadprogramowy plaster sera żółtego więc nie ma alko :>

Winners train, losers complain.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

młodamama/Młoda mama na redukcji

Następny temat

Wzrost wagi następnego dnia po ciężkim treningu...

WHEY premium