SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Latwo powiedziec Imo wywiad dobrze wypadl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
wiktor.grybos
Latwo powiedziec Imo wywiad dobrze wypadl


Popieram.
Kolejne doświadczenie za Tobą, miło słyszeć a w zasadzie przeczytać takie pozytywne nastawienie do MPJ !

Działaj

Co do występu w Sopocie to coś konkretnego poszło nie tak czy nie analizowałeś przygotowań pod te zawody?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Raczej nie ma co analizowac bo forme robil by wyjsc dla zabawy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Cielu7
Raczej nie ma co analizowac bo forme robil by wyjsc dla zabawy :D


Nawet podczas takich przygotowań chyba można wyciągnąć jakieś wnioski ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Tak to jest jak sie nie czyta tylko patrzy na obrazki i spam robi


"No wiec tak, cóz mam pisac, byłem poza pierwszą 15, ale to nie ważne, ciesze sie, ze w te 6-7 tygodni zrobiłem dobry postep co do redukcji, tera z bede miał 4 tyg smiałej masy i znow 8 tyg redukcji pod MPJ. teraz juz nie ma rekreacji, zabawy, nie ma miejsca na błedy czy odstepstwa. Biore sie ostro do roboty bo forme na jesien musze miec jak nigdy,.

To byl wystep eksperymentalny, nastawiony na zdobycie doswiadczenia, teraz zaczyna sie rywalizacja. "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
TanQer
Tak to jest jak sie nie czyta tylko patrzy na obrazki i spam robi


"No wiec tak, cóz mam pisac, byłem poza pierwszą 15, ale to nie ważne, ciesze sie, ze w te 6-7 tygodni zrobiłem dobry postep co do redukcji, tera z bede miał 4 tyg smiałej masy i znow 8 tyg redukcji pod MPJ. teraz juz nie ma rekreacji, zabawy, nie ma miejsca na błedy czy odstepstwa. Biore sie ostro do roboty bo forme na jesien musze miec jak nigdy,.

To byl wystep eksperymentalny, nastawiony na zdobycie doswiadczenia, teraz zaczyna sie rywalizacja. "




Pytanie nie było skierowane do Ciebie więc się nie udzielaj. A jak Ci się 'spam' w dziale nie podoba to znajdź inny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 768 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7786
Spamcie do woli, aby bez spin, hehe

DOrotko, wszystko poszło tak jak miało by,c myślę, że z pełnej masy w 6 tygodni i tak postep był bardzo dobry, bez meczarni, z humorem dobrym i usmiechem na twarzy. Forma jak forma, nie miałem miec żcyiówki teraz tylko mam mieć na jesien.

Wiec całe przygotowania wyszły zgodnie z planem tylko nie ukrywajmy, przydałoby sie kolejne 6 tyg aby powalczyć

Razem z Adamem spóbowaliśmy troszke innych wariantów aby i on i ja poznać moj organizm isprobowac nowych patentów. jednym z nich było ładowanie tłuszczami. Wyszlo okej, bo wody miałem sporo, wiec musiałem wegle odłozyc na bok, a dzieki tłuszczom nie byłem głodny i powoli nabijało, chodź do pełnego nabicia zawsze brakuje mi chyba około doby

Dzisiaj zrobiłem nogi, mimo spuchnietej kostki ( zle stanałem jakos - pierdoła) i nie wyspania. Było bardzo fajnie i przyjemnie hehe

zrobiłem wypychanie 5s, hack przysiady 4s wyproty 3s bulgary 3s uginanie stojac 5s i MCNPN 3s.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
I taka odpowiedź mnie w 100 % satysfakcjonuje ;) Generalnie zabrakło po prostu czasu- krótko, zwięźle i na temat.

Wierze, że na MPJ będzie taka forma jaką sobie wymarzysz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 768 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7786
a nawet lepsza !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Buczeri
a nawet lepsza !


Nawet !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

Następny temat

Tested - Adam Suker UNS Team - Spełniamy marzenia z UNS

WHEY premium