SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boksero - Masa ~ "sam wyznaczaj sobie cele"

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Antos, napisałem Ci powiadomkę. <reszta w moim dzienniku>

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
Antos, na 3p. wydaje mi się że jest ok te 180, z tym że ruch jest krótki ale wchodzi ok.


przy 10tce, juz zarzucałem, ale to jednorazowy wybryk, bo chciałem zobaczyć czy stac mnie na więcej, stać, ale musze troche zarzucić, wiecej tak nie będę robil;)


co do mc, deload mam więc mało obciązenia, w następnym cyklu juz mysle ze będę na porządnym(jak na mnie) obciazeniu pracował:)

ps. jaki stosunek na oko powinien być szrugsy:mc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Sek w tym ze nie ma owego proporcjonalnego stosunku tych dwoch cwiczen. Szrugsy sa genialne dla zabudowy srodka grzbietu (miedzy lopatkami) a to ze rosna kaptury to zupelnie "przypadkowo" - szrugsy to cwiczenie na grzbiet. Jezeli by robic szrugsy w pelni prawidlowo (bez rozkladania sily po innych stawach na skutek zarzucania) to sa duzo SLABSZE od mc - dzialasz tylko sila gornego grzbietu, jesli trzymajac 180kg masz na tyle sily by sciagnac lopatki do siebie (same lopatki) to gratulacje, jesli nie to traktujesz to cwiczenie po lebkach - kaptury urosna od najbardziej c***owej techniki - to na pewno, ale nie licz na rozbudowe grzbietu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
To jakie jest dobre ćwiczenie na kaptury? Bo chyba tu czegoś nie rozumiem ;>

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Wy patrzycie na to troche od dupy strony, ze tak sie wyraze, dlatego ze szrugsy to genialne cwiczenie dla utrzymania retrakcji chocby w przysiadach - jest to na prawde ciezka izolacja dla obszaru srodkowego-gornego grzbietu, im silniejszy jestes w szrugsach tym wiecej mozesz wytrzymac z obciazeniem na grzbiecie - jest lepsza sztywnosc ciala przy przysiadach - automatyczny progres. Zarzucajac kastrujecie to wspaniale cwiczenie i oprocz naciagniec nic dobrego z tego nie wyjdzie. Miesnie czworoboczne dziela sie na 3 czesci: dolna,srodkowa oraz gorna - o ile prawidlowo wykonane szrugsy zalatwiaja dolna oraz srodkowa to gorna pozostaje malo nabodzcowana - na nia : rowniez szrugsy ale nie dzialajac juz retrakcja tylko samymi wznosami barkow, wtedy mozna mowic o rownowadze. Kiedy macie za bardzo rozbudowana gorna czesc czworobocznych (od wznosow wlasnie) to przyczyniacie sie do nakrywania barkami klatki piersiowej, piszac prosciej: tworzycie garba na wlasne zyczenie - barki wysuniete z przodu, klatka schowana gdzies w srodku torsu, plecy zaokraglone na szczycie - to nie jest okaz zdrowia, to jest okaz kulturysty-qusimodo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 194 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2698
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Tylko że ja nie patrzę od dupy strony, a przynajmniej tak nie uważam.

Po prostu z ciekawości zapytałem. :>

Edit: Szkoda że nie prowadzisz tu dziennika na SFD, Antos.

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2011-09-24 23:38:38

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Niepotrzebny mi dziennik - moze kiedys sie skusze.
Poki co wstydze sie jeszcze obciazen, hyhy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
dobra, czyli mam rozumieć, że ciężar dobrać tak, aby być wstanie unieść tylko barki do góry, nie ruszając niczym innym przy tym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Nie, Boksero
Ciezar masz dobrac taki abys trzymajac go mogl sciagnac mocno lopatki do siebie - rozumiesz?? barki sie uniosa same z siebie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy dla 15 latka

Następny temat

Rzeżba, pytanie kwesti technicznej

WHEY premium