SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boksero - Masa ~ "sam wyznaczaj sobie cele"

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 117157

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Nie no luz. Moja nadinterpretacja.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2235
Ee tam chłopoki, najważniejsze to żeby zdrowie było i byśmy byli zadowoleni ze swoich osiągów oraz własnej sylwetki. Wielu kulturystów amatorów ma jakiś swoich idoli, ale to nie znaczy że muszą akurat tak wyglądać.

-Po co ćwiczysz? Przecież i tak umrzesz.
-Ku*wa żeby mieć większą trumnę!

http://www.sfd.pl/WladcaVoX/_Dziennik/_Masiora-t784465.html  -Mój dziennik treningowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2537
WladcaVox - dobrze powiedziane
Boksero - kiedy foty ?

Zmieniony przez - Esbe w dniu 2011-09-28 20:01:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Władca dobrze powiedziane. Soga aż za to dam ;D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2235
Oj tam, Panowie my mamy być silne zdrowe chłopy a nie kaleki. Niektórzy za szybko chcą te swoje cele zrealizować i sobie pomagają(wiadomo czym) ale po co to wszystko... żeby się popisać ile to ja mam w łapie?! Nawet jeśli o cipki chodzi, to myślę że one bardziej patrzą na to co potrafisz po za tym że napniesz bajceps.

-Po co ćwiczysz? Przecież i tak umrzesz.
-Ku*wa żeby mieć większą trumnę!

http://www.sfd.pl/WladcaVoX/_Dziennik/_Masiora-t784465.html  -Mój dziennik treningowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Tak. Tutaj muszę przyznać, że te "laski", które mają trochę oleu w głowię. Lecę na facetów z siłowni, nie tylko z powodu wyglądu. ale również charakteru. Rozumieją że chłopak jest pracowity, potrafi trzymać się jakiś zasad, po prostu jest konsekwenty i zdecydowany w tym co robi. A wiele kobiet na to leci, na charatkter właśnie.

Ale nie róbmy spamu ;D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
co do silowni i lasek to --------------------> Libido w góre :D:D:D:D:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2235
Vanc, bardzo dobrze napisane, właśnie o to mi chodziło "charakter" - chodzi na tą siłownie i widać że ma ładną sylwetkę to znaczy że dba o siebie.

Ties, nie znam lepszego relaksu po treningu jak lód i delikatny masaż kobiety. Bo dymać się chce niemiłosiernie to wiadomo bo poziom teścia idzie w górę.

-Po co ćwiczysz? Przecież i tak umrzesz.
-Ku*wa żeby mieć większą trumnę!

http://www.sfd.pl/WladcaVoX/_Dziennik/_Masiora-t784465.html  -Mój dziennik treningowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
pjer*doleni spamerzy

niezłe rozmowy :p

Antos, tak jak piszesz, mnie interesuje siła, z tym że musze się troszke podciąć bo mi brzuch i dupa urosły troche za bardzo:) ale to pare tyg i wracam na drogę masy/siły:p z tym że bardziej kontrolowanej xD


dodam też, że jakbym wyglądał jak Hubert, to bym sie nie obraził

Esbe, nie prędko, nie mam kom i nie będę miał pewnie przez długi czas:/

Włdaca, bardzo spostrzegawcze






w pt ciągi, coś czuje że znowu 20p poleci xDDD chce juz zejść serio na niższe zakresy w MC xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 460 Wiek 56 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9386
Venc1q Tak. Tutaj muszę przyznać, że te "laski", które mają trochę oleju w głowię. Lecę na facetów z siłowni, nie tylko z powodu wyglądu

taa, a ty podchodzisz do laski z duzymi cyckami bo ma dobre oceny z polskiego ( i nie mowie tu o interesach ;) )

boksero to niech CI dziewczyna zrobi fotki ;] albo Idz na sesje do tap madl ^^
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy dla 15 latka

Następny temat

Rzeżba, pytanie kwesti technicznej

WHEY premium