SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boksero - Masa ~ "sam wyznaczaj sobie cele"

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116112

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Jak ja mam BF na poziomie 24%.
Nie powiedziałbym że to tak mało.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Dokładnie - wielki bic nie znaczy nic To pieprzenie, redu żeby six-pack było widać. Najpierw zbudować jak największą masę, a rzeźbienie sylwetki potem! Tak mówił wiele razy Coleman, i trudno się z nim nie zgodzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Poza tym, robienie redukcji a potem zaraz masę przy masie rzędu 85kg, to się dla mnie mija z celem trochę. Recomp najwyżej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Błehe hihy, mam nadzieję że jak wbiję te 300kg w TSie

Daj spokój ja Cie proszę. Tyle osiąga się w 8 tygodni jakiegokolwiek sensownego treningu. Postaw sobie za cel te pół tony a nie się wygłupiasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Okey, pół tony to mój cel. :D

Dokładnie - wielki bic nie znaczy nic To pieprzenie, redu żeby six-pack było widać. Najpierw zbudować jak największą masę, a rzeźbienie sylwetki potem! Tak mówił wiele razy Coleman, i trudno się z nim nie zgodzić.

Czy ja wiem. Moim celem nie jest sylwetka panów z Muscular Development.
Nie chciałbym być nawet tak zbudowany jak pan Hubert.
Dla mnie to za dużo.
Zależy mi na sportowej sylwetce, a nie kulturystycznej.
Nie wszyscy ćwiczą, żeby wyglądać jak Arni czy Coleman. Powiem uczciwie, że mnei np. brzydzi i ch wygląd. Każdy ma swoje cele :>

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
"Nie chciałbym być nawet tak zbudowany jak pan Hubert.
Dla mnie to za dużo.
Zależy mi na sportowej sylwetce, a nie kulturystycznej. "

Panie kochany, co Pan gadasz ?
Przeciez to jest sportowa sylwetka, jakie za duzo...tak wlasnie wyglada sportowiec, ktory cos dzwiga, mozesz tez pojsc w druga strone i wygladac jak Andy Bolton - on ma dobra mase, proporcje itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
ja to bym chcial wygladac w sumie jak pan Hubert - na pewno lepiej niz tak jak teraz wygladam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2537
Szkoda że nie można dawać antysoga za wypowiedź o Hubercie bo Hubert a ''Kulturyści'' to WIELKA różnica :D W skrócie : trening połączony z dietą i wytrwałością z dobrymi efektami czyli Hubert a sterydy dzięki którym nawet przy dobrych genach człowiek staje się dwukrotnym Pudzianem to różnica (oczywiście daje przykłady czysto stereotypowe) :). Też uważam że niektórzy to wyglądają jak takie mutaki no ale są gusta i guściki ;). A co do tego jak chciałbyś wyglądać to znaczenie Twej wypowiedzi trochę mylne - a co jeżeli przy dobrym treningu nagle przerośniesz swoje oczekiwania to co zrobisz :D? (Sam tak miałem, to były czasy gdy przy rączce 27 na prostej oczekiwałem żeby dobić do 33 na spince i starczy ... A tu duupa już dawno przerosłem swoje ''marzenia'' i jakoś ciągle chce rosnąć ). Ja uważam że zdanie ''chciałbym wyglądać jak...'' w ogóle nie istnieje, ponieważ nawet przy wielkich staraniach w większości przypadków nie osiągniemy tego co nasz idol - takie jest życie (no chyba że ktoś chce wyglądać jak np: Jak Fasola to inna sprawa ). Lepiej zaakceptować swoje geny i wygląd i na tej podstawie poprawić swój wygląd .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Nie rozumiem, chciałbyś mi dać "antysoga", za to że nie chcę wyglądać jak Hubert?

I nigdzie nie napisałem że chcę wyglądać jak... Napisałem że chcę mieć sportową sylwetkę i tyle.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2537
Antysog to ironia ;) A mój wykład o ''chcę wyglądać jak...'' to już inwencja twórcza, looz nie miałem nic złego na myśli co doo Twojej wypowiedzi :).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy dla 15 latka

Następny temat

Rzeżba, pytanie kwesti technicznej

WHEY premium