SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boksero - Masa ~ "sam wyznaczaj sobie cele"

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
zagadka

czyja dziewczyna kupiła swojemu chłopakowi czekoladowy krem i swieże bułki xD:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2537
Widzisz ja zawsze o Tobie pamiętam i wiem jak bardzo lubisz od rana zjeść ten kremik czekoladowy z bułeczką kochanie :* .........
Na serio to Thanks Lord I got SFD ! Dziękuje każdemu za pomoc z tym treningiem bo już mega pogrążony byłem w dolinie przez niewiedzę w treningu . Teraz tylko skupić się na redukcji (około 2-3 tygodnie jeszcze) i znowu dowalić mięcha . Byku kuruj się i na siłownię .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
wiem:PPPPPPPPPP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
Moja wie co jadam :D jak przyjezdzam do neij na noc zawsze jest serek :P na sniadanie owies a owiad mieso xD Boksero jak mozesz luknij filmik u mnie bo juz dziala .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
więcej się nie dam, ni chvuja xd

już chciałem trzymać diete i dupa xd

pozniej poskacze na skakance jeszcze, jutro po treningu tez poskacze chwile;:)

wkurza mnie brzuch troche:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 502 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3196
patrz zebys sobie kontuzji nie zrobil na tej skakance :)


















Tak poważnie , to nie daj sie zalac ponownie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
no zobaczymy jak to będzie, teraz chce kontrolować sie i diete(węgle) i zobaczymy jak to będzie

jezeli dorzuce troche aero to moze coś spadnie z tego pasa to bedę masował dalej, jak dojdzie jeszce to zrobie redukcje 4-8tyg żeby dociąć się troche i potem masa prawie do wakacji:p

dam sobie jeszcze jeden cykl i zobaczymy;) bo chce maksy zrobić bedąc w pełni sil a nie na redu xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Nie pyerdol, masy nigdy dość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
brzuch podlało co mnie wkurza:/ teraz niby tak zle juz nie jest bo dalej nie podlewa, no ale zobaczymy;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy dla 15 latka

Następny temat

Rzeżba, pytanie kwesti technicznej

WHEY premium