SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boksero - Masa ~ "sam wyznaczaj sobie cele"

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
ja spróbuje dla Ciebie na stojąco:p te 10x było lekkie + zatrzymywałem na chwilke na dole(przynajmniej tak mi się wydawało podczasz robienia)

przez siady cos mi się wydaje że 5/3/1 będzie trza odstawić na troche

ps. pokomentujcie teraz że ładnie wyciskam bo siad już wiem że źle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Mostek słaby, łopaty jakoś lekko spięte.
Leżysz na ławce jak ten flak.

Ale za to cięzarem machasz jak sszmatą. Czyli z pożądnym mostkiem, byłoby jeszcze lepiej ;D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
nie śmieszny żart

uciąlem początek filmu i tam widac jak się układam w 3 fazach do tego WL i jak łopaty spinam itd itp:P

no bo to WL lekko wkońcu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
nie śmieszny żart

Nie żartowałem.
Ale teraz jak obejrzałem filmik jeszcze raz, to może rzeczywiście przesadziłem. Bo to raczej wina jakości filmiku :>

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przemyski

wlasnie zobaczylem tych gosci z new jersay :D
na przyszle wakacje lecimy tam nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Shitman, oczywista sprawa


Boksero czym nagrywałeś ten filmik ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Czemu służą wyjścia ze sztangą? Już któryś raz się z tym spotykam a nie wiem po co to się robi:) ale domyślam się że służą poprawie przysiadu.

Jak mi się będzie chciało brzuch robić to spróbuję tego AB:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kalkulatorem chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Przywyczajasz się do dużych ciężarów, później łatwiej się siada, bo Cię tak ten ciężar nie gniecie ;D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Venc1Lq - dzięki za odp:) tak myślałem ale lepiej skonsultować:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy dla 15 latka

Następny temat

Rzeżba, pytanie kwesti technicznej

WHEY premium