SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boksero - Masa ~ "sam wyznaczaj sobie cele"

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 117117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zootube365 wymiata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
shit teraz już wiemy jak podnosisz poziom teścia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Powoli nadrabiam zaległości, także proszę o wybaczenie w kwestii zapłonu: Antoś zdaje się mieć rację (jak zawsze zresztą) w kwestii wysokiego zakresu powtórzeń.
Wprowadziłem sobie ostatnio właśnie przeciąganie sztangielki i zaczynałem z techniką od przysłowiowego zera. Na moim filmiku wyraźnie widać jak po każdym powtórzeniu do ruchu coraz mocniej włączają się gluteusy, żeby odciążyć barki: obniżam się coraz bardziej i szybciej wychodzę w górę. Nie mówię, że wykonałem to ćwiczenie poprawnie technicznie, ale jest różnica między początkiem, a końcem serii.

Zobaczę, jak u Ciebie się to potoczy, bo być może sam też zdecyduję się na taki wariant treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
dawaj dawaj, fajnie jest na 15/20stkach

ja też jeszcze nie mam dobrej techniki w przeciągniu, wresz myslalem że beznadziejną, ale okazało sie że może nie tak źle, bo zakwasy na tyłku miałem:P

nastepnym razem nagram;)

mały news

schodze na 15stki powód, większe ciezary i szybciej chce dojśc do pewnego wyniku:p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
No ja też chodzę z obolałym tyłkiem ;)

Na razie skończę obecny cykl. Zrobiłem już (prawie) pół tygodnia z 12.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
hehe, to dużo

polecam, super sie tak trenuje, inne odczucia, po prostu, inny trening:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Trening Twój ostatni obejrzałem i widzę że zwykłe pompki robisz, to zamiast poręczy czy mają w czymś pomóc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Boksero, wrzucam tu linkio które prosiles bo pm cos nie działaja
http://gayhorse.net/
http://shit4you.com/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
shit pało xD

janusz, po prostu pompki na piersiowe.
super wchodza kiedy spowolni się faze negatwną xD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy dla 15 latka

Następny temat

Rzeżba, pytanie kwesti technicznej

WHEY premium