SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ten sam ciezar czy coraz więcej i więcej i więcej!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 927

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 380 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2518
Witam,
Tak sie zastanawiam czy lepiej jest czy pdczas treningu(na mase) lepiej zacxzac od duzego ciezaru i robic nim na maxa a jak juz nie ma sił to zmiejszyc. Czy zacząć od troche mniejszego i leciec w góre? Która z tych dwóch metod da lepszy efekt?

Jest moc

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 380 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2518
hmmm to pomoże ktoś? bo zaraz chciałem zacząć ćwiczenia

Jest moc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 153 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4014
Zacznji od mniejszych ciężarów żeby rozgrzać mięśnie i nie złapać kontuzji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2643 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24308
zarowno progresja i regresja mają swoje wady i zalety.
Oczywiscie najpierw rozgrzewka!!
I nigdy do załamania
zdr.

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
hmm no wiem ze rozgrzewka. Cwicze juz pare miesięcy. Do tej pory ćwiczyłem tak, że zaczynałem dużym , a konczyłem małym. Ale nei wiem któa z metod lepsza i jakie są te wady i zalety?

Jest moc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 411 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13529
Regresji nie stosuj nie jest ona narazie dla Ciebie.

"Went the distance now I'm not gonna stop"

http://www.sfd.pl/Nabijamy_kasę_v5_!!!!!-t449049-s35.html 
-dolącz się, nie każdy może sobie pozwolić na 6 posiłków dziennie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 95108
na regresje to trza miec i technike i staż ;)

ja osobiście polecam śmigac progresją ;) zaczynamy od mniejszych, potem zwiekszamy co serię ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siady na smithie - technika

nutloveb