SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boksero - Masa ~ "sam wyznaczaj sobie cele"

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 117175

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
niestety nie mam tyle ciężaru:(
dobrze już to czuć:p


wejdzie mi jakieś 184kg:)
za tydzien podejde do 184 i może z 5x zrobie:p zobaczymy, ale ciężko już też + może uda się nagrać:)
chciałbym w przyszłym tyg nagrac wszystko SQ/MC/MP i Wl ale jak to wyjdzie, zobaczymy

ogólnie boli mnie miedzy przedramieniem a bicem, z tym że po treningu nie bolało a po basenie zaczeło xd



ps. już sie kolejnego cyklu nie moge doczekac, jak doloze 15kg i wreszcie nie będę robił 15p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
siema

dzisiaj nudy, bez treningu

zjadłem już sniadanie które miało ok. 1400-1600kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976
"zjadłem już sniadanie które miało ok. 1400-1600kcal "

Minimalista
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ja wczoraj wypiłem trochę piwa. Więc można powiedzieć że masuje hahahaah :D
A ogólnie, to dajesz dajesz ;D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dał byś jakieś foto! zobaczymy czy się zmieniłeś coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
uwierz na słowo że zmieniłem i zresztą nie mam jak zrobić zdjecia;)

drugi posiłek to 5-6(nie pamiętam) ala gołąbków, tylko że mniejszych + graham i ogórki

mysle ze parwie bialns już azpełniłem

zjem jeszcze jeden posiłek o 20 i koniec;D


najlepiej mi idzie siła i to mnie cieszy:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
jak tam przed walką? na kogo stawiasz?:) i czy będziesz oglądał bo straszna chojnia z tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
chyba nie:(

serce za Adamkiem, mózg za Vitem
ale licze na Admka, nie tylko jaki Polak, tylko jako kibic boksu, wierze w niego, mam nadzieje(chociaz wielu ją miało) że Vita już starość dopadnie i Adamek wygra szybkością i ruchliwością, zobaczymy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
przeglądałem troche galerie zdjęc i kurde mam nadzieje ze po masie, jak się przytne troche to będzie to wygladąło jakos xd

:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak bdsz szedl to bd strach w oczach innych i respect na dzielni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy dla 15 latka

Następny temat

Rzeżba, pytanie kwesti technicznej

WHEY premium