SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boksero - Masa ~ "sam wyznaczaj sobie cele"

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 117153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ładnie idziesz z tym przysiadem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
ties, warzyw nie liczysz tylko jesz bardzo duże a owoce tylko podliczyć chyba będzie trzeba i jeść bez przesady ale też nie za mało:p

i źle tamto napisałem bo na szybko pisałem

chodziło o to że

zrobiłem przysiad, na samym dole jak już mialem w góre iść, to mi kolana mocno do przodu poleciały i się przechyliłem no i upadłem na kolana(i to własnie to przyzwyczajenie, np. przy frontach jak nie dawałem rady, to zawsze na kolanka i potem na stojaki sztanga:p) no i tu to samo zrobilem:) z tym że jedną noge mi bardziej wygieło;)

Mati, powoli idzie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Gratuluję rekordu:) pokrywa się to z tym wzorem do obliczania ciężaru?
Dobrze z tymi stojakami do przysiadów, ja mam takie co tylko na górze można odłożyć i nie wiem co bym zrobił gdybym nie mógł wstać:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
o własnie
o wzór fajnie że zapytałes bo ja zapomniałem

teraz się zdziwisz/zdziwicie

ostatnio 12x 104,5kg

12p. x 104,5kg. x 0.0333 + 104,5kg = 146kg


chociaż gdyby nie to że pochyliło to MOOOOOŻE te 151 by poszło:) ale ten wynik na dzien dzisiejszy jest przystępny:)

cel 450kg w TS, mam nadzieje że się uda:) (wcześniej było 400kg, ale to już na 100% pobite)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Wszyscy te cele w TS - na zawody będziecie jeździć, czy dla szpanu na forum, bo nie ogarniam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Cel jakiś musi być, bo bez tego nie ma frajdy w ćwiczeniach ;D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
a coś Ci nie pasuje? ja nie krytykuje tego co ty piszesz

spójrz sobie w stary dziennik i zobaczysz że już tam sobie "celowałem" w xxx wynik w TS BO MI SIĘ TAK PODOBA i lubie, chce pobijać swoje rekordy, a z racji że to MÓJ dziennik mogę wymyślać i wpisywać cele jakie tylko zapragne


dziekuje dobranoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7522
Wszyscy te cele w TS - na zawody będziecie jeździć, czy dla szpanu na forum, bo nie ogarniam.
Ja trochę szpan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ja trochę szpan

W sumei racja, szpan na wsi musi być! :D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7522
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy dla 15 latka

Następny temat

Rzeżba, pytanie kwesti technicznej

WHEY premium