SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bo spamować każdy może...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133924

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
nie jestem lewakiem, ale wole Ruch Narodowy niz JKMa , a co nie mozno?

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
ze tak nawiaze do tematu gier i ich trudnosci,to juz kiedys polecalem Dark Souls,ktore jest juz w zasadzie kultowa gra (podobnie jak jego "poprzedniczka"- Demon Souls,uznawane czesto-gesto za najtrudniejsza gre wszech czasow).

a teraz polecam Dark Souls 2 niedawno wyszlo. rownie wymagajace i jak ktos szuka wyzwan i lubi tego typu gry,to brac w ciemno i przygotowac sie na setki zgonow.

cytujac recenzje z najnowszego PSX EXTREME(gdzie nota bene zgarnelo ocene 10-) :"Niewiele gier tak mocno polega na inteligencji gracza,podsuwajac mu watle wskazowki i spodziewajac sie,ze sam odnajdzie sposob."



Zmieniony przez - gautan w dniu 2014-04-25 18:08:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ściągnąłem Dark Souls, chwile pograłem i usunąłem bo tylko sieczka była bez finezji Ale po prostu kwestia tego, że mi szkoda było czasu aż dojdę do czegoś ciekawszego, może i by się poprawiło.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
nie sadze,zeby sie poprawilo w zasadzie mocno upraszczajac,jest to sieczka,w ktorej co chwile sie ginie i ktyora jest fchuy trudna

dziwne,ze jest tak kultowa pozycja z racji,ze w zasadzie mozna powiedziec,ze nie wystepuje tam fabula .a w kazdym razie,nawet ona jest podana w nieprzystepny sposob i jak ktos jest przyzwyczajony do historii,ktora wciaga,to nie ma tutaj w zasadzie czego szukac,bo nie bedzie rozumial nic z tego swiata,poza tym,ze co chwila trzeba zginac

polecam raczej tym,ktorzy narzekaja na prostote gier (taka niestety jest prawda) i na to,ze coraz czesciej ich przechodzenie sprowadza sie do bezmyslnego wciskania dwoch przyciskow,a gra w zasadzie przechodzi sie niemal sama,jesli masz wiecej niz 8 IQ.
no gra dla masochistow generalnie,ale jak ktos lubi taki klimat,to nie ma nic lepszego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No sęk w tym, że wtedy było jeszcze banalnie prosto

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
to chyba grales w Muminki Souls ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Balboa Ruch Narodowy to po częsci socjalizm. Przeczytałeś ich program kiedyś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Oni sami nie wiedzą co chcą zrobić z gospodarką. Dlatego dla mnie wypadają.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
socjalizm kapitalizm lewica prawica ..

wy serio mysliscie, ze te haselka-slogany cos znacza? hvja, patrzcie na dzialania

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
dark soulsa ogarne na nowym pc

joszi twój 'stary' komp jest 3-4 razy mocniejszy niż mój planujesz go sprzedać jak dostaniesz nowy?

lipa z tymi grami, kiedy pare lat temu gry były pod wymagających trudności by coś zdobyć ludzi to i ludzie poza grami od siebie wymagali, teraz to miękkie pały napędzane przez inne miękkie pały -.-

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mark Hunt vs Brendan Schaub w sierpniu.Zwycięzca zgarnia wszystko.

Następny temat

Bellator 117, Lima, Hawn i Held 18 kwietnia

WHEY premium