SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bo spamować każdy może...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 135697

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
musze kupić se KUBOTY ponoć w nich idzie szybciej siła o 5 a w czerwonych o 8 ... plus jabełczan ... uuu juz to czuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Kupiłem to kupiłem, na ch** drążysz temat?

Jak w tym kawale ;)

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Kondi
Bo mi się k***a podobają. Ja p******e, już się nie może jakiś element ubioru podobać, no k***a. Fajne są i ch**.

Widzisz. Dzisiaj w Polsce albo nosisz dzinsy i szary swetr, albo jestes pedalem. Czerwone spodnie - pedal. Ciasne spodnie - pedal. Czerwony swetr - pedal. Wyjedzie czlowiek do Francji, Austrii, Wloch i ma sie wrazenie, ze Polska to 4 swiat, jesli chodzi o ubior u mezczyzn. Wrecz powiem, ze gust polskich mezczyzn jest uposledzony, przez domniemana korelacje (ktorej nie ma) orientacji seksualnej z ubiorem i wynikajace z tego zaniedbanie.

Co do butow, mi sie nie podobaja z jednego wzgledu. To jest sportowy model i dla mnie takie buty sa ok jak idziesz na trening/silke, ale nie na miasto. W Paryzu jest taka moda na polaczenie pol-formalne spodnie i gore i takie chamskie adidaski z targu do biegania do tego z podswietlana podeszwa. Nie kumam tego w h**, po pierwsze to sa buty do biegania wiec jak mozna w nich na codzien chodzic? A po drugie jak ktos ma niebieskie dzinsy, czarny swetr, to jak mozna miec taki j**itny pomaranczowy pasek na spodzie buta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
No, chyba ze chcesz sie identyfikowac z zayebiscie popularna obecnie subkultura hiphopolo, to faktycznie takie buty moga pasowac do bluzy z napisem "$$rucham$$ plny".

A jak juz mowimy o pedalach, widzieliscie, ze Floyd wchodzil do ringu kilka dni temu obok...dzasitna bibera? No kurde, wyobrazcie sobie, ze z biberem wchodzi Fedor. Rozumiem, ze hajs sie musi zgadzac, ale wszystko ma swoje granice.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Macie problemy... tylko krótkie spodenki/dresy i adidasy do wszystkiego i kropka. dżinsy odświętnie

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
faktycznie , floyd jak mogłeś :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
biedny kondiś ti ti ti

biber ma tatuaże ;o jaki on męski

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No właśnie dla mnie to są buty półsportowe bardziej, takie właśnie do wyjścia lajtowo na ulice czy do znajomych, na co dzień. Fason jak na moje oko bliższy klasycznym butom niż adidaskom do biegania. Na siłownie czy do biegania bym ich nie założył(z resztą nawet nie są zbyt dostosowane raczej), natomiast do łażenia po mieście jak najbardziej w porządku.

Ja sam się śmieję z pedalskich ubiorów typu rureczki, nie rozumiem typów robiących sobie fryzury jak kobieta itd. ale jak ktoś się umie dobrze ubrać to nawet trochę zazdroszczę jak jest lepszy ode mnie. Przy czym ubiór inaczej niż na szaro-czarny nie jest pedalstwem, bo można jednocześnie wyglądać jak mężczyzna i być ubranym dobrze dla oka, proste. A dla wielu osób jak ktoś ma coś kolorowego to już ciota A tak naprawdę hejt z tego, że się wyróżnia jakoś z szarości. Wszystko w jakichś ramach się mieści.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
ja sobie j**łem żółtą bluzę jakiś czas temu, ale spotkały mnie pozytywne opinię ;)

choć je szczerzę pyerdolę ;D

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
prawdziwi mężczyźni noszą popularne bluzy mma , a nie jakieś tam żółte :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mark Hunt vs Brendan Schaub w sierpniu.Zwycięzca zgarnia wszystko.

Następny temat

Bellator 117, Lima, Hawn i Held 18 kwietnia

forma lato