SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bo spamować każdy może...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133949

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
To samo pomyslalem. Zauwazyliscie, ze duzo ruskich nazwisk jest ostatnio?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Dagomedov, Sradomedov, Magodedov...prawie na kazdej gali ktos taki jest. I kazdy mistrzem swiata w sambo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
To to jeszcze nic. Martwi mnie że często słyszy się że któryś z nich przestrzega ramadanu czyli jest islamistą

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
"to jeszcze nic" - przeciez to dobrze, ze mistrzowie sambo przechodza do UFC. Rosja i islam? Tam 5% tylko to muzmulmanie. A jesli nawet, to co za roznica, czy ktos po walce mowi "i like to thank jesus" czy "allah akbar"? Co ty Puar znowu piszesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
I calkiem przy okazji: wiki mowi, ze w polsce jest 1.1 tys muzmulmanow. No to faktycznie, rok dwa i arabski bedzie w Polsce jezykiem urzedowym. To a propos islamizacji Europy, ktora to ma sie rzekomo dokonac w 2 dekady.

Zmieniony przez - mmmateusz w dniu 2014-05-07 15:20:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tak tak ciocia Viki zawsze ma sprawdzone info ... np . żydów w Polsce jest ok 8000
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Dlatego napisalem, ze to dane z wiki. A zydow jest wg ciebie wiecej czy mniej? Ja w calym swoim krotkim zyciu tylko 2 razy slyszalem zdanie "widzisz tego goscia? jest zydem". Wiec albo sie ukrywaja, albo faktycznie jest ich malo. To nie w Polsce Niemcy mialy najwiekszy sukces w eksterminacji zydow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
No i pytanie, czy za zydow uwazasz osoby pochodzenia zydowskiego czy tylko osoby praktykujace judaizm. Moze te 8 000 to osoby, ktore chodza regularnie do synagog, ktorych w Polsce jest raptem troche ponad 10. Czyli po 800 wiernych na synagoge. Nie brzmi strasznie z kosmosu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
mmmateusz
"to jeszcze nic" - przeciez to dobrze, ze mistrzowie sambo przechodza do UFC. Rosja i islam? Tam 5% tylko to muzmulmanie. A jesli nawet, to co za roznica, czy ktos po walce mowi "i like to thank jesus" czy "allah akbar"? Co ty Puar znowu piszesz


"To jeszcze nic" odnosiło się do Ruskich którzy nie wiem czy nas kochają.
co do drugiej części twojej wypowiedzi - jest różnica. Bo jak ktoś mówi "allah akbar" to istnieje prawdopodobieństwo że gdzieś tam kiedyś może wysadzić się w powietrze, w europie albo usa.

Khabib coś tam mówił o swoim ramadanie. A ktoś wie czy Rustam Khalibov też jest muzułmaninem czy nie?

Zmieniony przez - Puar w dniu 2014-05-07 15:56:23

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
puar
"To jeszcze nic" odnosiło się do Ruskich którzy nie wiem czy nas kochają.

Przeciez mowimy o sporcie. Piekno mma polega na tym, ze w klatce zapominasz o narodowosci, kolorze skory i religii. Przynajmniej ja tak mam i kibicuje skillom zawodnika, a nie mysle czy koles woli w pupe czy w cipe. Rosja zagarnela krym i nagle przestales Fedora lubic?

puar
Bo jak ktoś mówi "allah akbar" to istnieje prawdopodobieństwo że gdzieś tam kiedyś może wysadzić się w powietrze, w europie albo usa.

Puar, ile ty masz lat? Na ataki samobojcze daja sie namowic tylko goscie, ktorzy sa dostetecznie glupi, zeby kupic argument "a wiesz, ze jak sie wysadzisz, to bedziesz ruchal 200 dziewic po smierci?" albo goscie, co nie maja perspektyw w zyciu, (nie obrazajac nikogo: praca w biedronce, pol rodziny pije, drugie pol cpa, do tego problemy ze zdrowiem, "a mialem zostac lekarzem"). Jak ty widzisz w tych szeregach khabiba albo ruslama (czy jak on ma)? Przeciez to sa goscie, ktorzy kochaja co robia, ich marzenia sie spelniaja, maja parcie na zycie wieksze niz 20 spamowiczow sfd. Juz pomijajac calkowicie fakt, ze "terrorysci" maja mozgi przeprane przez przedstawicieli radykalnych, malo popularnych odmian islamu.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mark Hunt vs Brendan Schaub w sierpniu.Zwycięzca zgarnia wszystko.

Następny temat

Bellator 117, Lima, Hawn i Held 18 kwietnia

WHEY premium