SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bo spamować każdy może...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133883

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4528 Napisanych postów 35802 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263157
xper
zna ktoś poglądy skrajnej prawicy we Francji ? bo nie mogę doczytać... chcą wyj**ać muzumańców?

wygrali z miażdżącą przewagą i będzie ich dużo.

Zmieniony przez - xper w dniu 2014-05-25 23:35:00


Ogólny program FN przedstawiony w Pour La France (Paris 1985) Le Pena był radykalnie prowłasnościowy i prokapitalistyczny: przewidywał reprywatyzację przedsiębiorstw znacjonalizowanych przez rządy socjalistyczne (rzucając hasło "Francji 50 milionów posiadaczy"), reformę i zmniejszenie obciążeń podatkowych, prywatyzację (na wzór chilijski) systemu ubezpieczeń społecznych; domagał się natomiast wzmocnienia autorytetu państwa, zmodernizowanie systemu obronnego Francji, zaostrzenia polityki penitencjarnej (w tym przywrócenia, zniesionej wbrew woli 81 % Francuzów, kary śmierci); szczególne miejsce w programie FN zajęła rodzina - nie "dziecko" lub "matka" z osobna, bo to oznacza rozbijanie rodziny, lecz rodzina jako wspólnota; głównym celem polityki społecznej musi być umożliwienie matce pozostania w domu; należy także położyć kres "zdehumanizowanemu urbanizmowi" i "betonowym klatkom" HLM-ów na rzecz budownictwa rodzinnego (zaczerpnięty z thatcheryzmu program "domu z ogródkiem"); jednak w połowie lat 90. w programie społeczno-gospodarczym FN nastąpiło przesunięcie w kierunku "socjalnym"; 1995 Le Pen zaczął np. postulować podniesienie "płacy minimalnej", choć wcześniej żądał w ogóle zniesienia tego "socjalistycznego archaizmu"; obecny program FN to "liberalizm narodowy", czyli wolny rynek w obrębie kraju, ale obwarowany na zewnątrz protekcjonizmem.

FN jest największą z francuskich sił politycznych broniącą konsekwentnie suwerenności Francji przed ujednolicającym "eurofederalizmem" wg traktatów z Maastricht i Amsterdamu; dla FN Maastricht to zmasowana imigracja, prawo głosu dla imigrantów, dyktatura internacjonalistów, zwiększenie zagrożenia terroryzmem, ruina rolnictwa francuskiego, zwiększenie podatków, materialistyczna utopia globalizmu (mondialisme); przeciwko "konstrukcji europejskiej" FN pragnie natomiast Europy wolności, Europy dziedziczącej 2 tysiące lat cywilizacji helleńsko-chrześcijańskiej, Europy sprawiedliwości, pracy i dobrobytu; kwintesencją stanowiska FN w tej kwestii jest słynna Przysięga z Reims, złożona przez Le Pena 6 IX 1992 na dziedzińcu przed katedrą koronacyjną królów Francji: "Zebrani w [...] najświętszym miejscu Ojczyzny, symbolu jej powstania, jej korzeni i jej ciągłości, oświadczamy uroczyście, że odrzucamy Traktat z Maastricht, którego podpisanie i ratyfikacja są całkowicie nieważne; przysięgamy walczyć ze wszystkich sił [...] walczyć nadal przeciwko wprowadzaniu w życie spisku z Maastricht; przysięgamy domagać się sądu nad każdym wiarołomstwem i zdradą, które doprowadzą do odebrania nam choćby najmniejszej cząstki suwerenności narodowej; przysięgamy bronić swobód, niezależności i tożsamości narodu francuskiego, jego kultury, jego języka oraz jego humanistycznej i chrześcijańskiej cywilizacji przeciwko politycznemu ludobójstwu, które stanowi nikczemny Traktat z Maastricht; przysięgamy walczyć aż do odrodzenia Ojczyzny, aż do podniesienia się naszego narodu" (w: Nadzieja. Rozważania o Francji i Europie z przywódcą francuskiego Frontu Narodowego, Warszawa 1994, s. 158).

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
dzięki ,brzmi dobrze

chociaż interesuje mnie szczególnie ich stosunek do muzułmanów czy Homo ,chcą ich wyj**ać?

Zmieniony przez - xper w dniu 2014-05-26 00:41:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
cokolwiek oni teraz we francji zrobią jest za późno gdyż połowa tych ahmedów to obywatele francji już dawno

Zmieniony przez - grind w dniu 2014-05-26 01:39:51

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
O kurde pany takiego GTA na żywo to nigdy nie miałem za dużo by opowiadać ale impreza udana

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
no tak ,ale jednak muzumance mają tam prawa głosu i mimo wszystko ,skrajna prawica zdobywa wladzę ,niech zniosą socjal dla osób mających w sobie krew ciapatych

Puar co tam ,ja za tydzień się szykuję

Zmieniony przez - xper w dniu 2014-05-26 01:57:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
A impreza, kolega się na coś wysokiego wspiął. była straż, pieski i karetka. I prawie się pobiłem z ludźmi z tłumu i pieskiem (ale ja nie zaczynałem) I nie wiem czy rano nie bede musiał sie tłumaczyć

Zmieniony przez - Puar w dniu 2014-05-26 02:07:06

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
zgaduje , słup wysokiego napięcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Brawo Puar

To FN brzmi dla mnie jak partia idealna.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
puar,nie bij jacy
on tylko wykonuje swoją pracę

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mark Hunt vs Brendan Schaub w sierpniu.Zwycięzca zgarnia wszystko.

Następny temat

Bellator 117, Lima, Hawn i Held 18 kwietnia

WHEY premium