SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bo spamować każdy może...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133886

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
robi profesorat z judo? wft

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4528 Napisanych postów 35802 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263157
Santiago92
czlowiek, ktory jest trenerem od miliona lat, ma mega wiedze i robi profesorat teraz, na dodatek jest moim promotorem


piszesz prace związana z sw?

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
wtf

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
tak robi, tak pisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4528 Napisanych postów 35802 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263157
A o czym, tak z ciekawości

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
a stojke cos robisz czy nie bardzo?

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pudzianowi zaraz 40stka stuknie i od koksu prawie sie rozleciał

Wbijał wbijał...i dalej konia wali nie ważne że jeździ Murcielago

Koksy to największy "turn off" u panien mozesz nawet po bułki jeździć aventadorem jak widzą BAWOŁA za kierownicą to od razu uciekaja

Głupie skóóórrrrrrrrrrrvysyny


Chcecie inwestowac w mase? Zainwestujcie w dobrą prace, schludny wygląd, estetyczne ciało i w pompke do kótasa żeby miec mocniejsze erekcje a nie wbijac igły w dópe homoseksualisci zeby zyc krócej i bić kona na pół-flaku

BYc niewolnikiem serka wiejskiego i metki wołowej to rzeczywiscie wygryw tuczniki yebane


PS:Ivan drago i tak dostał w piz-de a ładowali w niego soku jak w argentyńskie krowy


PS2: Dicaprio, Depp, Norton, McGregor, Gibson, Pacino...rzeczywiscie niezłe karki , nawet Ibisz więcej rucha a w łapie ma 39...yebane patałachy spuchnięte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
judo z tego co się orientowałem kiedyś to jest na większości większych uczelni i można wybrać jako wf zajęcia z judo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
trening silowy w bjj w rocznym cyklu treningowym, ja robie tak okazyjnie - trenowalem k1, jak jade do rodzinnego miasta to robie mma bo nie mam mozliwosci robic inaczej treningow, ale od przyszlego sezonu juz normalnie chce mma robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
tak tomek, mozna
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mark Hunt vs Brendan Schaub w sierpniu.Zwycięzca zgarnia wszystko.

Następny temat

Bellator 117, Lima, Hawn i Held 18 kwietnia

WHEY premium