SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bo spamować każdy może...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133882

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
wrozbite macka

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
A co ten gość ma do naszej rozmowy?

Santiago mam dobrą wiadomość :D gadałem przed chwilą z trenerem i zaprasza Cię na treningi więc jak będziesz u nas to śmiało wpadaj do Gladio :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
bo napisales " Co do późniejszych smrodów to nikt tego wcześniej nie przewidzi to dales zdj macka hehe

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
I Ty wierzysz w tego oszołoma? Ja nie mogę go słuchać i oglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
jajca se robie

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4528 Napisanych postów 35802 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263157
Yoshi87

Santiago mam dobrą wiadomość :D gadałem przed chwilą z trenerem i zaprasza Cię na treningi więc jak będziesz u nas to śmiało wpadaj do Gladio :)


Pewnie powiedziałeś trenerowi, że Gus seminarium przyjedzie zrobić

Zmieniony przez - K_PS w dniu 2014-06-16 00:23:59

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Hehe chyba jak już to, że Gus chce przyjechać potrenować w świetnym klubie z dobrymi zawodnikami :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
mmmateusz
grind
własnie nie powinien, powinna być wolność słowa i ekspresji bez lewackiej politycznej poprawności!

Czyli jak napisze na murze 'grind to yebana qrwa', to mi przybijesz piatke, bo nie jestes poprawnie politycznym lewakiem? Taka wolnosc to jest wlasnie polityczna poprawnosc. Powinien byc wpyeerdol na ulicy, a nie twoja lewacka polityczna poprawnosc.

nie, to jest wolność wypowiedzi.i nie zaczynaj tematu że fota Himmlera powinna być zbanowana kiedy zj**y mogą Che i czerwone gwiazdy nosić publicznie. swastyka też pwoinna byc dozwolona i portrer Hitlera,Himmlera i kogo sobie życzę. to jest PRAWDZIWA wolność,a nie polityczn apoprawność w myśl której jedno wolno a drugie jest zakazane, bo lewacko-gejowsko-promuzłumańskie lobby tak decyduje

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Nie ma wolności, dla wrogów wolności. Anty wolnościowych ustrojów promować nie można. I koszulki Che się do tego zaliczają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
dzial to na msie w ogole rozpjerdolil przynajmniej ten temat
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mark Hunt vs Brendan Schaub w sierpniu.Zwycięzca zgarnia wszystko.

Następny temat

Bellator 117, Lima, Hawn i Held 18 kwietnia

WHEY premium