SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bo spamować każdy może...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133878

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
blackcat to powinien być twój awatar

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Mati, ale ja wiem że są też na prawdę wporzo muzułmanie, co nie zmienia faktu że islam ma założenia takie jakie ma i przez to wielu z nich delikatnie mówiąc nie jest w porządku. Dlatego zawsze lepiej gdy ktoś jednak nie wyznaje tego islamu.

I poczytaj koran, a nie jak Santiago "wypowiedziałem się jako osoba niewiedząca na ten temat"

To wszystko co mam do powiedzenia na ten temat.

Zmieniony przez - Puar w dniu 2014-05-07 22:08:41

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Co ci sie nie podoba w Koranie? A apropos murzynow, to kanibalizm jest ciagle w Kongo uprawiany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ty tak na serio?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
To samo moge zapytac :) Daj mi jakis hardkorowy fragment z Koranu, to ci znajde tak samo hardkorowy fragment z biblii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ja bym spojrzał na to inaczej - ci którzy nie chcą integrować się z rdzennymi miekszańcami kraju powinni wyp*****lać. Niech żyją po swojemu w domu ale nie przymuszają innych do dostosowania się do nich. A tak robią muzułmanie, cygany - nie integrują się, chcą być wyżej. Zauważ, że hindusi którzy przyjechali do UK nie robia żadnych problemów. Polacy na zachodzie też się tam integrują.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Z biblii mądre są dla mnie nauki Jezusa i niektóre przypowieści. Hardkorowe akcje ze starego testamentu są warte mniej więcej tyle co koran. To jedno. Po drugie co to ma do rzeczy?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
Władze dla zysku wykorzystują religie, Nienawiść, podziały są tego wynikiem
Nie ważne co czytasz, Koran, Torę, Biblię, Bądź dobrym człowiekiem, a zło samo zniknie,

rapy uczą

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
"co to ma do rzeczy" - no mowisz ciagle "przeczytaj koran", implikujesz ze w koranie jest jakis hardkor i jak przeczytamy, to tez bedziemy sie bac jak ty, no to proponuje, zebys zarzucil takim hardkorowym fragmentem. Czytales caly Koran czy tylko jakies "quran controversial quotes" z Internetu? Jak podobaja ci sie historyjki z biblii, to Koran tez powinien byc dla ciebie wartosciowa lektura. A do tego lingwisci mowia, ze jest lepiej napisany, tj ze forma jest lepsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Ostatni krotki post w spamie i przerwa z sfd, bo deadline'y blisko :(

Dams
Nie ważne co czytasz, Koran, Torę, Biblię, Bądź dobrym człowiekiem, a zło samo zniknie,

100% zgody

Dams
Władze dla zysku wykorzystują religie, Nienawiść, podziały są tego wynikiem

Nienawisc i podzialy sa wynikiem ludzkiej natury. Nie mozna dzielic ludzi na tych dobrych na dole i tych zlych na gorze (w rzadzie) i twierdzic kazdy z nas to aniol, tylko ci politycy sa jedynym zrodlem zla na swiecie. Z tego co pamietam polowa Niemcow popierala nazistow, a dzisiaj masa Rosjan i to nalezaca nie dosc, ze do "inteligencji", co jeszcze bedaca w opozycji do obecnej wladzy, uwaza Lenina i Stalina za wielkich bohaterow.

A poza tym, Dams czasem za twoje posty mam ochote ci z miejsca piwo postawic :) Pzdr.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mark Hunt vs Brendan Schaub w sierpniu.Zwycięzca zgarnia wszystko.

Następny temat

Bellator 117, Lima, Hawn i Held 18 kwietnia

WHEY premium