SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bo spamować każdy może...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133889

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ja się w 4 klasie podstawówki na wuefie nie dałem rady podciągnąć to ze mnie się śmiali więc się wkurzyłem, powiedziałem ojcu że ma mi drążek zamontować i zacząłem ćwiczyć. Ja robiłem tak, że najpierw doskakiwałem do drążka bo i tak musiałem żeby sięgnąć w ogóle i ten rozpęd skoku wykorzystywałem żeby się dociągnąć do końca. I jakoś poszło.

A jak się wprowadziłem do akademika na AWF to gość co był jeden dzień w pokoju z wychowania fizycznego mówił, że on to się nie podciągnie...

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
i to jest parodia, ze przyszli nauczyciele wf, ktorzy beda czasem musieli zademonstrowac jakies cwiczenie, nic nie umieja - u mnie jest to samo, ja bym ich wszystkich wyebal w pisdu, nawet wlasnych kolegow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ale za to potem płacą warunek z gimnastyki i uczelnia się cieszy

Jak mój ojciec startował na AWF to miał sprawnościówkę z lekkoatletyki, gimnastyki, gier zespołowych, pływania i test harwardzki, chyba tyle. Znajoma starsza ode mnie 5 lat miała jeszcze coś, dużo lżejsze ale jednak, ale już 2 lata starsi ode mnie nie.

Niby jest tak, że albo się wyrobią albo wylecą no ale to żart jakiś jak dla mnie.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
u mnie czegos takiego nie ma, jak dobrze przypucujesz dupe typowi, to cie pusci bez warunku, swoje bedziesz musial wysluchac od niego, ale cie ostatecznie pusci, to samo jest z lekka atletyka - tam rtez grubasy legna w gruzach

ja mialem gimnastyke, 2 gry zespolowe i plywanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Też się zgodzę że gumy gorsze od negatywów, bo gumy nie angażują tych wszystkich stabilizujących mięśni. To trochę tak jak robienie na takiej chvjowej windzie z odciążeniem. Dużo jest mistrzów, co robi mnóstwo podciągań na tej maszynie a nie potrafi bez niej zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
no dokladnie, masszyna dla ciot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
W ogóle kto wpadł na pomysł podciągania się na maszynie?

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
to jest wlasnie maszyna dla przegrywow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Myślą, że wygrali a tak naprawdę przegryw na poziomie króciactwa

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możecie sie nie zgadzać, jak sie dziewczyna uczyła podciągania jedna to ni cholery w negatywach progresu nie było ani w podciągnieciu, a jak załatwilismy gumy to udało sie podciągnąć raz, dziś już 5 podciągnięć jest pamietajcie że gumy można wyregulowac i to jest fajne, im lepiej idzie tym mniejsze naciągnięcie aż w końcu praktycznie nie pracuje ona i bach mamy podciągnięcie.

Maszyna to fakt - zło ale gum nie ma co do niej porównywać, bo gumy zupełnie inaczej pomagają niż ta śmieszna maszyna.

Zmieniony przez - Seba- w dniu 2014-06-20 15:24:56
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mark Hunt vs Brendan Schaub w sierpniu.Zwycięzca zgarnia wszystko.

Następny temat

Bellator 117, Lima, Hawn i Held 18 kwietnia

WHEY premium