SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bo spamować każdy może...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133991

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
widze,ze w grze "znajdz 5 szczegolow rozniacych obrazki" raczej nie bywales w czolowce...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
specjalnie nie zuwazylem tej profanacji zdjecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
co masz teraz powiedziec...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Witajcie w ch** ludzie!

W UFC kontuzje na porządku dziennym, ale fajnie, że Polaków coraz więcej tam Generalnie to coraz więcej tych gal a hajsów z PPV to nie ma komu robić i tak powstają arcyciekawe main eventy jak Marquardt vs Te Huna co m.in. potwierdziło, że to nie Shogun taki wspaniały był w tej walce tylko Te Huna jest taki ch**owy (przeciętny). Generalnie to sport się rozwija i pojawiają się utalentowani zawodnicy nie tylko w UFC więc jest i będzie kogo oglądać.

Tak z bieżących rzeczy to nie czytałem co z tym Aldo, ale jeśli coś poważnego to interim Mendes vs Swanson II nie byłby chyba głupi a natychmiastowy rewanż Barao z TJem to kpina, przecież Barao został zdominowany totalnie i skończony w tej walce jakim prawem on rewanż dostaje!?

W weekend dobre MMA się szykuje:
Weidman-Machida - Machida ma spore szanse zostać mistrzem 2 kategorii wagowych i raczej stawiałbym na niego. Ciekawi mnie szczęka Machidy, bo rzadko ktoś ją testował, ale to właśnie będzie trudne. Weidman po kontuzji kolana wraca też co może mieć jakiś wpływ. Machida imo jest trudniejszym wyzwaniem w stójce niż Silva dla Weidmana: jest bardziej cierpliwy, z kontry obaj to zabójcy, ale lepiej trzyma dystans Machida, uderzenia też z reguły wydają się bardziej przemyślane co może zrobić nudną walkę no i przede wszystkim Machida ma dużo lepszy TDD. Weidman jest obecnie bardzo dobry technicznie w stójce, świetne zapasy i parter, Machida to imo najtrudniejszy test dla Weidmana, postawiłbym na Machide, ok Munoz to Munoz ale świetnie się pokazał w walce z Mousasim. Typ Machida przez decyzje, ale kompletnie się nie zdziwię jak Weidman go podda, skończy jakimś ciosem w stójce/zleje przez gnp.

Ronda zje Davis, która nic nie pokazała w UFC co wskazywałoby na to, że może to wygrać, Rousey przez poddanie.

Powrót Struve'a, ale czuje, że KO dostanie.

No i Faber na prelimsach myślę, że sobie poradzi, ale nie koniecznie będzie łatwo, bo Caceres postępy robi spore. Ja Fabera lubię i mu kibicuję, szanse na pas małe, ale chciałbym żeby mistrzem został jeszcze.

No i w następny dzień rozpiska słaba, TUFa ofc nie oglądałem, ale klasyk Penn vs Edgar 3. Edgar przez mocną decyzję wgl szokuje mnie nadal, że Penn w 145lb.. Przecież jemu tam z Edgarem k***a cardio siądzie po 2r kompletnie haha.

Wgl to fajnie, że TRT się pozbyli, szkoda, że Sonnen i inni kończą przez to karierę, ale niech będzie sprawiedliwie dla wszystkich co ponadto da do myślenia tym, którzy ładują straszne ilości i potem ich organizm teścia sam nie potrafi wytworzyć ile trzeba i bez hormonu ani rusz. Świetna decyzja, ale szkoda Sonnena. Btw starego Hendersona w MW już sobie nie wyobrażam, pasa nie zdobędzie, HoF UFC i legenda MMA, niech przejdzie na emeryturę, walkę z DC oglądałem zniesmaczony, to była walka dorosłego faceta z gimbusem - tak to wyglądało, kompletna dominacja.

Btw widzę, że na forum coraz mniej osób.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867


Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
co on odpjerdala do chuia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262


Ale forma szpilki.....wzial sie za siebie chlopak :D

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
steven siema, co u ciebie?

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
w kuluarach chodza ploty, ze trenowac zaczal
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mark Hunt vs Brendan Schaub w sierpniu.Zwycięzca zgarnia wszystko.

Następny temat

Bellator 117, Lima, Hawn i Held 18 kwietnia

WHEY premium