SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bo spamować każdy może...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 135766

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
rockhold z keenanem chce walczyc, odawazne wyzwanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jako pomagier / ręcznikowy ... bym sie pentał ... i myk majtałaski ... mniam mniam
matko ale ja mam zryty łeb a to dopiero 28 lat co to bedzie za dekade albo 2 ... albo jestem geniuszem ( ukrytym ... głęboko ) albo senatorium z kaftanami

Zmieniony przez - BlacCat w dniu 2014-04-25 00:16:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
kaftany zdecydowanie, juz bym to zrobi, a swoja droga... arlovski z powrotem w ufc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Arlovski to ma lipę kierwa, dostanie czystszego strzała i pada. Chociaż defensywę ma przyzwoitą z Rumble dotrwał do decyzji
A co tam Rockholdowi szkodzi, ważne żeby za późno nie klepał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
w sumie ja juz o arlovskim napisalem, ale on na dobra sprawe padl po dosc dlugiej kombinacji, od mega mocno bijacego kharitonova, cep od fedora zlapany w trakcie lotu i od rogersa, ktory tez calkiem mocno bije, a te stare ko to w wiekszosci w poznych etapach walki, a z kolei jako jedyny usadzil grubego roya, jestem ciekaw jak mu to wyjdzie i skad ta decyzja, aby przywrocic go do rostera ufc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Decyzja pewnie stąd, że HW jest w UFC tragicznie słabe po prostu względem innych wag i jest mało zawodników.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
już nie do przesady z tym dostanie i pada ... każdy jak dostanie to pada ( znacie to powiedzenie że są tylko żle trafieni ) no i jednak TKO a KO to mimo wszystko inna sprawa KO trafiło mu sie 4 razy ( w pierwszej walce ... no pech / z Fiedżą to nawet rade dawał tu miał pecha jak ch** , bo w takiej sytuacji to powalił by go każdy kto się juz troche bił i waży wiecej jak 70 kg ) teraz robi sie mania "szklanych szczęk ... jak ktoś dostał w karierze ze 2 czy 3 ko'sy to szklanka ... a w boksie to juz horror ... facet walczy 15 lat ma ponad 30 walk na rozpisce to i dostać tez musiał ... amen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
joszi jakiego kompa teraz używasz? myślę, że ja będę w takiego celował, skoro tyle hajsu wydajesz na kompy ;D

ja wydaje tyle, bo raczej nie będę potrzebował mocnego kompa, najnowsze gry mają grafe a grywalności już nie, a i tak powinno pójść większość aaktualnych gierek. no i jak znajdę fajną pracę to może więcej mamony w to pójdzie

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
teraz do grania to konsola
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
albo rzycie

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mark Hunt vs Brendan Schaub w sierpniu.Zwycięzca zgarnia wszystko.

Następny temat

Bellator 117, Lima, Hawn i Held 18 kwietnia

forma lato