SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bo spamować każdy może...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133880

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Tak się okrutnie jaram na ten film od dłuższego czasu, ale nie dałem rady na razie nikogo przekonać do oglądania. No i mam taki pomysł, żeby się przed filmem lekko zrobić jakimś haszem, ale tak subtelnie.

@Kondi: no ja wiem, sam byłem przekonany, że będzie TKO(łokcie) w 1 rundzie. Ale, jeszcze raz, czym Glover może zaskoczyć jak Gus? No dobra, może obalić JJ albo stwarzać ogromne zagrożenie z pleców. Zobaczymy, jest wiele niewiadomych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Poddanie z dupy z pleców albo przyp******i solidnie i go uśpi ew. dokończy na ziemi. I tyle.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ale Gus był potrzebny tej wadze. Pokazał, że Jonesowo można naprawdę poważnie zaszkodzić. Wcześniej był w tarapatach dwa razy - raz jak Machida mu urwał rundę kontrami w których Jones się gubił dosyć (słabo walczy na wstecznym) i raz Vitor balachą.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Przy okazji popatrzcie jaka jest rotacja: 3 lata temu w top 5 LHW był machida, rampage, rashad, shogun. JJ wszystkich ubił i teraz wg ufc ranking jest gus, glover, DC, phil. 3 lata i prawie całe top 5 się zmieniło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie sensacja !!! Kliczko znokautował w 5 rundzie fenomenalnego Lepai ... emocje były do samego końca uhhh dopiero ochłonąłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No kto by się spodziewał...

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem że tu MMA krUluje ale tak z ciekawości widzicie kogoś ... kogokolwiek kto by Władka zdetronizował ( tylko bez jaj Vita nie wymieniać ) kiedyś na tym forum pisałem a było to kilka lat temu że se spokojnie do 70 wygranych i 65 KO dobije przy takiej HW a teraz to jest oczywiste ... jeśli tylko mu się zechce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
hmmmm mmmateusz cos czytalem w temacie o walce,ze nie wszyscy sa zgodni,ale mniejsza o to

mnie interesuje w jaki sposob sobie Bones poradzi i w jaki sposob wygra-ale mole milczec bo Werdum mial miec ko

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
a władek niech nie pajacuje kretyn tylko da walkę komuś kto coś potrafi

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
@Blackcat - najrealniejsze szanse miałby ten z którym przeyebal najlepszy ostatnio przeciwnik władimira - haye - mowa o valuevie którego imo kliczki jedynego unikali z obecnych czasów - zanim napiszecie cos o szybkosci valueva, to spojrzcie na rozklad walk haya :)


stiverne może coś pokaże, młodzi prospekci

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mark Hunt vs Brendan Schaub w sierpniu.Zwycięzca zgarnia wszystko.

Następny temat

Bellator 117, Lima, Hawn i Held 18 kwietnia

WHEY premium