SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bo spamować każdy może...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133913

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Mameda tez widzisz jak sie wysadza w Polsce? Przeciez tez pyerdoli, ze w ramadan nie bedzie walczyl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ah dzięki za wyjaśnienie kto na pewno może się wysadzić a kto nie. Obyś tylko się nie pomylił

a jakby kiedyś do Polski przyjechało dużo muzułmanów, i załóżmy że by doszło do jakiejś duuużej konfrontacji, to myślisz że po czyjej stronie stanął by Mamed gdyby znalazł się w takiej sytuacji?

Zmieniony przez - Puar w dniu 2014-05-07 16:26:15

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Zakladajac, ze na naszej planecie co 5 osoba jest muzmulmanem, to rownie dobrze moglbys sie obawiac, ze czarni wchodzacy do ringu , to kanibale.

puar
a jakby kiedyś do Polski przyjechało dużo muzułmanów, i załóżmy że by doszło do jakiejś duuużej konfrontacji, to myślisz że po czyjej stronie stanął by Mamed gdyby znalazł się w takiej sytuacji?

Czyli powinnismy wyyebac kazda mniejszosc narodowa, kazda mniejszosc etniczna, bo "jakby doszlo do duuuuuzej konfrontacji..."? C'mon, puar, albo to slaby trolling, albo jakas skrajna ksenofobia podsycana z 'rzadowych' czy "niezaleznych" mediow.

Zmieniony przez - mmmateusz w dniu 2014-05-07 16:34:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
najlepiej jeszcze podać że prawdopodobieństwo bycia wysadzonym w powietrze przez islamistę jest mniejsze niż na to że nam meteoryt j**nie, jako dowód na to że muzułmanie są ogólnie bardzo pokojowi...

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
No ewidentnie masz jakis zly dzien. Jak ktos sie juz wysadza czy robi krzywe akcje (jak np w Chinach niedawno typ wlazl do pociagu i zaczal napyerdalac maczeta pasazerow), to czesto jest to muzmulmanin. Ale nie mozesz mowic, ze 20% SWIATA jest agesywna/pokojowa. To juz predzej pasuje powiedziec, ze dany kraj jest agresywny. A kazdy kraj jest agresywny, jak moze i widzi w tym jakies korzysci. Niemcy, Usa, W Bryt, Chiny, Rosja... Wiec zastanow sie co piszesz.

A co do islamizacji Polski, to obecnie Polacy w Europie w wielu branzach stanowia najtansza sile robocza. Tak dlugo jak w porownaniu do zachodu mam h**owe wynagrodzenia, nic nam nie grozi. Bo to tak jakbys ty chcial w ramach zarobkow pojechac do meksyku, a nie do stanow.

Zmieniony przez - mmmateusz w dniu 2014-05-07 16:54:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
zgadzam sie z tym co pisze mateusz, puar masz tak slabe argumenty, ze przebijesz juz te bzdety o brusie li
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
ciag dalszy postu:

I w zw z tym Meksykanie zaczeliby sie bac, ze ich Polacy zaleja i beda rozpijac wodka narod i krasc.

Jeszcze na koniec (uciekam do pracy) powiem ci, ze w Niemczech muzmulmanie (a konkretnie Turcy) zasymilowani sie z Niemcami (na tyle, ze sie nauczyli jezyka) i to co ty teraz piszesz na muzmulmanow, oni mowia nt polakow. Polacy przyjezdzaja do Niemiec i chca pracowac za stawki nizsze niz najnizsze wynagrodzenie dla Turkow i ci Turcy-muzmulmanie mowia "musimy uszczelnic granice, bo Polacy nam, Niemcom, zabieraja prace chcac pracowac za poldarmo, a do tego przeciez to zlodzieje i pijacy!". True story, jak mieszkalem w Austrii, to slyszalem takie teksty od Niemcow.

Pisze to tylko po to, zebys, mlodszy kolego z forum :), wstrzymal sie od osadow typu "czarni to kanibale, muzmulmanie to terrorysci, a kto ma czerwony swetr to pedal", bo od tego yebie zwykla ksenofobia w takim najprostrzym wydaniu. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4528 Napisanych postów 35802 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263159


ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Do czarnych nic nie mam bo niby czemu mam mieć. Ale islam to g**** które na pewno zwiększa czynnik ryzyka że jego wyznawcy może coś strzelić do łba. czytałeś koran? Sam jak byłem w Londynie to znałem z treningów na prawdę spoko gościa muzułmanina którego lubiłem. Ale to nie zmienia tego że po prostu wolałbym żeby jednak ktoś nie wyznawał tego islamu.

A ty Santiago co pisałeś o cyganach?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221389
.

Zmieniony przez - bane158 w dniu 2014-05-07 17:47:56
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mark Hunt vs Brendan Schaub w sierpniu.Zwycięzca zgarnia wszystko.

Następny temat

Bellator 117, Lima, Hawn i Held 18 kwietnia

WHEY premium