SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bo spamować każdy może...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133940

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
takim jak ja juz sie nie cofa ( i to raczej nie jest in plus ) ja kocham pić , ten pierwszy łyk ... jak kapie w grdykę i po minucie moc zaczyna mnie wypełniać .. to jest mistyczne i zarazem erotyczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
czemóz nie jest to in plus? (cofanie) , tylko nieporządek z tym cofaniem ...

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo normalni ludzie piją tak jak powinni ... jak przepiją to im się ulewa ... a ja i inne pijusy jesteśmy k***a mac po prostu przechlani ... jak walisz sety jak inni piatki i jest ok to znaczy że ok nie jest ... te ceremoniały te zasady że tylko 3 piwa i max i takie tam ... normalni ludzie piją odpowiedzialnie bez żadnych "stawek" a ja jako pijak muszę sobie stawiać granice ... to żałosne ale bronię się i walczę i jakoś daję radę ... czasem "wpadnę" ale wiem o co "gram" i wiem że łatwo mi będzie popłynać ... nie pijesz to nie wiesz ... to jest k***a walka i tylko remis jak Bóg da .. bo wygrana jest nieośągalna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
pijesz jak kazdy statystyczny Polak, bez przesady

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ohhh Ci Polacy ... Panie Balboa , no dość już o tym ... teraz to inne sprawy i inne tematy ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
tez stawiam sobie zalozenia przy piciu, ktore i tak zawsze przekraczam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
tez tego kega mecze ( sama piana, piwo bez gazu) wiec mnie na rozmowy o alko wzielo
dzis Kocie widize na trzezwo?

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
ale z was janusze .. statystyczny polak trololololo

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
Santiago92
tez stawiam sobie zalozenia przy piciu, ktore i tak zawsze przekraczam


to jest norma, jak poczxujesz sie "fajnie"

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
Dams
ale z was janusze .. statystyczny polak trololololo


jestem statystyczny "janusz" i jestem z tego dumny. Jestem Polakiem a nie europejczykiem

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mark Hunt vs Brendan Schaub w sierpniu.Zwycięzca zgarnia wszystko.

Następny temat

Bellator 117, Lima, Hawn i Held 18 kwietnia

WHEY premium