SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bo spamować każdy może...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133982

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
na forume sie na trening ustawiajo, swiat zwariowal

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
A gdzie mamy się ustawiać jak kolega z forum ma zamiar do nas wpaść :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
Eznajomości hehe

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Każda dobra znajomość jest godna zawarcia i uwagi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
dyskusyjna kwestia... i to bardzo :-]

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
znajmosc na poczatku w wielu przypadkach jest dobra, dopiero po czasie wychodza "smrody"


edit; ale ten nowy image forum zyebany

Zmieniony przez - Balboa5 w dniu 2014-06-15 23:32:30

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Zauważ, że napisałem "dobra znajomość" przez co mam na myśli taką która wyjdzie korzystnie dla dwóch stron. Wtedy nie widzę problemów. Co do późniejszych smrodów to nikt tego wcześniej nie przewidzi i gdyby tylko na to patrzeć, to wiele wartościowych znajomości by się nie zawiązało. Ja np. poznałem wiele wspaniałych ludzi także przez neta i wiele lat utrzymujemy kontakt. Oczywiscie były też gorsze przypadki lub znajomości które nie przetrwały. Ale tak jest bardzo czesto i to jest normalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
Yoshi87
Zauważ, że napisałem "dobra znajomość" przez co mam na myśli taką która wyjdzie korzystnie dla dwóch stron. Wtedy nie widzę problemów. Co do późniejszych smrodów to nikt tego wcześniej nie przewidzi i gdyby tylko na to patrzeć, to wiele wartościowych znajomości by się nie zawiązało. Ja np. poznałem wiele wspaniałych ludzi także przez neta i wiele lat utrzymujemy kontakt. Oczywiscie były też gorsze przypadki lub znajomości które nie przetrwały. Ale tak jest bardzo czesto i to jest normalne.


otoz przewidzi



























SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
kierwa to forum nie dziala

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Hahahah Balboa coś Ty tam wkleił bo nie widzę takiej miniaturki :P
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mark Hunt vs Brendan Schaub w sierpniu.Zwycięzca zgarnia wszystko.

Następny temat

Bellator 117, Lima, Hawn i Held 18 kwietnia

WHEY premium