SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bo spamować każdy może...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 134003

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
tak, jestem hipokryta i rasista, homofobem i ksenofobem, ale u mnie to wszystko jest z wlasnego doswiadczenia, a nie telewizji, a na dodatek podciagasz pod to sport, dla mnie religia i polityka nie powinna byc w zadnym stopniu wiazana ze sportem, nawet w jednym zdaniu, religie same w sobie sa spoko (mimo, ze sam nei ejstem religijny i nie wierze w instytucje kosciola), ale kazda skrajnosc rodzi patologie - tu mozna przypisac hardkorowych muzulmanow, a cygan to cygan, nie widzialem cygana, ktory nie kradnie/zebrze/gra na akordeonie/awanturuje sie, a muzulmanow widzialem spokojnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Nie muszę osobiście zostać wysadzony w powietrze żeby wyrobić sobie opinię

"religie same w sobie są spoko" - a czytałeś koran?

Zmieniony przez - Puar w dniu 2014-05-07 19:43:36

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja pragnę Polski Katolickiej i Tradycyjnej ... ( jestem agnostykiem ) jednak nauka Kościoła Katolickiego jest mi bardzo bliska i uważam że Polska powinna być krajem chrześcijańskim i łacińskim . Tradycja , Wartości i Konserwatyzm ... a przy tym pracowitość uczciwość i ambicja , podlana odrobiną ! fantazji to jedyna dobra droga dla naszej kochanej Ojczyzny !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a Żydów w Polsce jest od 500. 000 do 1.000.000 w większości to ludzie uczciwi i przyzwoici ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Kościół w wielu sprawach też bredzi

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
http://ateistaa.blog.onet.pl/2009/10/17/co-dobrego-zrobil-jan-pawel-2/ 

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale w znakomitej wiekszości mówi głosem rozsądku i 2000 lat doświadczenia , Kościół jednoczy , daje poczucie jedności , wspólnoty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
wysadzanie to skrajny przypadek, bardziej chodzi mi o doswiadczenie nieprzyjemnosci z ich strony, sam napisales ze ciapaty byl spoko, no to chyba spoko, nie? nie czytalem koranu, nie interesuje mnie to, ocenilem to z perspektywy osoby niewiedzacej, pomijam fakt tej dziczy, ktora dzieje sie z jakiegos tam powodu - wojny, misje stabilizacyjne i inne preteksty, tylko nie kumam mieszania w to sportu, nie bylo przeciez chyba przypadku, aby jakis islamista-sportowiec cos odyebal kieruajc sie religia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
To że ja nie doświadczyłem nieprzyjemności po tym niecałym roku to nijak się ma do akcji których jednak niektórzy doświadczyli. nawet ich dzieci tego doświadczają. przez te 10 miesięcy było w Londynie chyba nawet aż kilka przypadków gdzie tatuś i mamusia muslimy zakatowali na śmierć swoje dziecko, bo te nie dało rady wkuć na pamięć cytatów z koranu. I pokazała to nawet poprawnie polityczna angielska telewizja która stara się nie rozniecać konfliktów na linii - Anglia vs islam, więc musiało być coś na rzeczy.

Im mniej dobrze walczących muzułmanów tym lepiej. nie wiem co w tym dziwnego. Nie znaczy to że mają deportować Mameda czy Khabiba, oni są raczej spoko. Ale tylko mówię...

Zmieniony przez - Puar w dniu 2014-05-07 20:14:02

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
uargumentuj to, ze lepiej miec mniej walczacych muzulmanow
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mark Hunt vs Brendan Schaub w sierpniu.Zwycięzca zgarnia wszystko.

Następny temat

Bellator 117, Lima, Hawn i Held 18 kwietnia

WHEY premium