SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bo spamować każdy może...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 135637

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No cóż akurat tyle przyjechało atmosfera zayebista była.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8878 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75102
wódką sie opili , trzode porobili i sie skonczylo

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8878 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75102
KondiCapo
Lepiej wspierać Araba, co?


coz, powiem szczerze ze jesli mam do wyboru chinczyka i kebaba wybieram to drugie

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobry kebab nie jest zły, u mnie w mieście jeden jest zayebisty naprawde mięcho mają dobre i dużo dają. Najlepszy jaki jadłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A od chińczyków i vietnam-barów sie z dala trzymam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8878 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75102
ja w sumie zawsze w jednym miejscu jem takze nie mam za duzego porownania ale mi smakuje to po co zmieniac... raz tylko jadlem w innym miejscu i bleee, tam gdzie jem zdecydowanie lepszy. I co najwazniejsze - to polska knajpa i Polak ją ma a nie turek czy inny

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I tak najlepsze zarcie to te zrobione samemu w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8878 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75102
No tak , tylko do tego trzeba miec albo zdolnosci albo osobe ktora ma zdolnosci kulinarne i checi a ja ani tego ani tego

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4556 Napisanych postów 35822 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263287
To racja, ale czasem ciągnie, żeby najeść sie jakiegoś fast fooda
Smieszna sytuacja jak pare dni przed ADCC przechodzimy obok kebaba (każdy w trakcie robienia wagi), mega zapach i każdy wzrok obraca jak za jakąś dobrą dupą hehe

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Taa 5 dni przed to jest reżim dietetyczny wogóle jak sie wody napiłem po ważeniu to nigdy takiej smacznej nie piłem, normalnie pyszniutka była
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mark Hunt vs Brendan Schaub w sierpniu.Zwycięzca zgarnia wszystko.

Następny temat

Bellator 117, Lima, Hawn i Held 18 kwietnia

WHEY premium