SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bo spamować każdy może...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 134022

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4534 Napisanych postów 35806 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263181
Pewno fejk jakiś

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Tez o tym czytalem ale nie klei mi sie to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Było by o tym głośno wszędzie. Z resztą na ch** mają testować komentatora na drugi? Rozumiem za jakieś gadanie głupot jak mittrione'a zawiesili ale Joe?

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kondeusz daj druga czesc tej copy pasty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kondeusz ! piękne miano , zacne ! no daj jak masz ... autor niezły majster ... ciekawe czy posiłkuje się doświadczeniami z życia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pamiętam to jak dziś. Był to burzliwy okres w moim życiu a Mianowice byłem j**anym studentem ch**owego kierunku na łodzkiej kuc budzie. Mieszkałem na Kozinach a mój najlepszy kolega, który jako jedyny nie miał na mnie tbw na Narutowicza w Śródmieściu. Kiedyś, kiedy wracałem od niego ostatnim tramwajem 7 jechałem prze Kilińskiego. Na przystanku przy Jaracza wsiadło dwóch podpitych dresików. Zaczeli coś krzyczeć, że j**ią policję itd. Typowe bonusy. Nagle podeszli do mnie i zapytali za kim jestem. Odpowiedziałem zgodnie z prawdą, że nie interesuje mnie ten sport dla podludzi i nie kibicuję. Wtedy postanowili mi zaj**ać i okraść. Nagle tramwaj sie zatrzymał i wtoczył się do niego zamroczony alkoholem znany aktor Marek Kondrat. Zapytał się co tu się odp*****la i dlaczego oni chcą mnie pobić. Zapytali się o ch** mu chodzi i PANIE KONDRAT ODp****** SIĘ PAN. Na co on wydarł się, że on jest oficerem policji i nazywa się Olgierd Halski i zaraz ich odj**ie, po czym wyciągnął plastikową replikę pistoletu glock i zaczął nim wymachiwać. Dresiki zatrzymali tramwaj i uciekli. Po tym wydarzeniu znany aktor usiadł, wymamrotał NIE MA ZA CO, zwymiotował i zasnął. Jechałem z nim aż do ostatniego przystanku. Nigdy potem go nie widziałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
http://www.fightopinion.com/2013/03/15/joe-rogan-fallon-fox/

za to rogan juz predzej moglby poleciec, z ta ich poyebana polityka

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Zabstyl, trzymaj.

http://www.wykop.pl/ramka/1845812/moj-stary-to-fanatyk-wedkarstwa-ciag-dalszy/ 

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
genialne








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
może i fake

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mark Hunt vs Brendan Schaub w sierpniu.Zwycięzca zgarnia wszystko.

Następny temat

Bellator 117, Lima, Hawn i Held 18 kwietnia

WHEY premium