SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bo spamować każdy może...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 134011

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak tylko 2 piwka na kaca ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
a wczoraj liter czystej poszedł na baniaka?

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
... wóda to zło ... my ja "zpolaczyliśmy" zaśmialiśmy itp . raz wpadniesz to masz przep******one jak ch** ... ja jestem na takim etapie że mówię jak jest ... było tak że obudziłem się kilka lat temu w cuchnącej kałuży rzygowin ... wymiotować musiałem długooo , kac ? nie ... zwała 3 dni byłem chory ... ukundlenie ... tak poszło wóda i 2 kraty piwa ( 8 )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
forum sportowe...

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i to jest chore że człowiek wali litra ... powinno sie pić 0.25 kieliszki jak cywilizowany człowiek itp ... walenie set ... gdzie tu sens ... to nie jest picie dla fannu dla towarzystwa ... tylko żeby sie nap******ić ... to od lat pokutuje i my prtzyjmujemy taki model i go powielamy a częsć ludzi "wpada" ja znam (znałem ) chłopaków co się zapili na śmierć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
no niestety tez znam takie przypadki...

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
a niech zdychaja tempe hvje

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no więc Pan Panie Balboa nigdy mnie nie zrozumie i całe szczęście !!! bo ja w zasadzie już byłem na krawędzi ale ja bardzo kochgałem kogos ... miałem dla kogo żyć !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
BlacCat
Panowie i Panie Przepraszam ... posypała mi się sprawa ... popiłem w opór ( a że pije mało to mnie poj**ało solidnie ) Prosze społeczność spamu SFD MMMA/K1 o wybaczenie i puszczenie w niepamięć tego niegodnego zachowania... nadrobię to i będę godnie uczestniczył w naszym "życiu"


wiec o co w koncu kórva chodzi?

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
jak mowi helena pazdzioch: "nie fantazuj marian"

Zmieniony przez - Balboa5 w dniu 2014-05-10 22:44:46

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mark Hunt vs Brendan Schaub w sierpniu.Zwycięzca zgarnia wszystko.

Następny temat

Bellator 117, Lima, Hawn i Held 18 kwietnia

WHEY premium