SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bo spamować każdy może...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133923

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no 1 maj ... kiedyś sezon na lody się zaczynał ... dziś na grila ... kaszanki , kiełbaski , mięsiwa ... piwko się leje a łeb się kiwa ... kiedyś grill był zaj**isty ... istny zachód , a teraz każden wąs na działce griluje ... piwko i polactwo , ja znienawidziłem grilowanie włąśnie przez rodaków ... jak patrze na te japy , na te pyski aż mnie słąbość ogarnia ... mlodzież się lansuje , matki walną drinia i filrtują ( aż je z chęci trzęsie ) z kim sie da , pany po 40 kałduny zapychają aż sie z japy ulewa i każdy wie wszystko i na wszystkim się zna a w garści to mocarz ... a jak sie ze szwagrem wezmo we 2 to uhhh wszystko jest do zrobienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
teraz elita to robi ogniska ... prawdziwy klasyk ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
15-20latki z mordami jak żule są przedstawiani jako 'normalni' ludzie heh
mam na mojej wsi pare dzieci juz spaczonych 12-15 lat i te puste mordy, schematyczne gadki, zycie, wyuczone od rodzicow, otoczenia bez celów które beda do konca zycia powtarzac, chyba ze zaczna same stwarzac swoje zycie i je wezma w rece

yebac to, wsrod 7-8 mld ludzi znajdziesz kazda grupe spoleczna cos wyznajaca, i patrzenie na swiat przez pryzmat ktorejkolwiek ssie .. trzymajmy sie swoich wierzen i badzmy szczsliwi :)

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
ale pjerdolisz prosiak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
no trzeba się jakoś do służby przygotować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
fatboje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Co w tym złego ze co drugi janusz z fabryki grilluje w majówkę? Ladna pogoda wolne dni to chlejo i kielbase jedzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
samo grilowanie to sprawa fajna ... i nic złego w tym niema ... więcej powiem dobre jest ... ale Polacy przenoszą polactwo na grilla jak podochocą to fisiują i po 2 setach z majówki robi sie horror ( co ze mno sie nie napiesz ? ale zara mu zaj**je ! i te rozmowy k***a cały czas to samo i o tym samym ... i te mamuśki / pannice dla nich to substytut balu ... ) a od kiedy mam zasadę 3 set to towarzystwo naj**anych mnie drażni a ostatnio mam krótki lont
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Rousimar Palhares rezygnuje z walki z Jonem Fitchem na WSOF 11

Wczoraj wieczorem Rousimar Palhares wydał oświadczenie w którym tłumaczy swoją decyzję o rezygnacji z walki, która miała odbyć się 5 lipca. Palhares i Fitch mieli zmierzyć się na gali WSOF 11.

http://www.fight24.pl/rousimar-palhares-rezygnuje-z-walki-z-jonem-fitchem-na-wsof-11/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
BlacCat
samo grilowanie to sprawa fajna ... i nic złego w tym niema ... więcej powiem dobre jest ... ale Polacy przenoszą polactwo na grilla jak podochocą to fisiują i po 2 setach z majówki robi sie horror ( co ze mno sie nie napiesz ? ale zara mu zaj**je ! i te rozmowy k***a cały czas to samo i o tym samym ... i te mamuśki / pannice dla nich to substytut balu ... ) a od kiedy mam zasadę 3 set to towarzystwo naj**anych mnie drażni a ostatnio mam krótki lont


biedactwo, jakie problemy



Zmieniony przez - Puar w dniu 2014-05-01 17:56:28

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mark Hunt vs Brendan Schaub w sierpniu.Zwycięzca zgarnia wszystko.

Następny temat

Bellator 117, Lima, Hawn i Held 18 kwietnia

WHEY premium