SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bo spamować każdy może...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 134010

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Jak donosi portal MMAFighting były zawodnik UFC Chael Sonnen zgodził się na pojedynek z Andre Galvao . Pojedynek ma się odbyć w ramach turnieju Metamoris którego czwartą edycję zobaczymy 9 sierpnia.

Oprócz tej walki zobaczymy także pojedynki Deana Listera z Joshem Barnett oraz Vinny Magalhaesa z Keenanem Cornelius .

Wszyscy się zgadzają póki co.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4534 Napisanych postów 35806 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263179
Fajnie, takie pojedynki napewno przyciągną wiecej widzów, nie tylko tych zafascynowanych grapplingiem
Wydaje mi sie, że Lister zje Barnett'a. Galvao tez spokojnie powinien to wygrać

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
z tym Listerem nie bylbym taki pewien, Barnett to mega grappler, Galvao raczej wyciagnie jakiegos trojkata Sonnenowi, ktory sam glowe wlozy, Faber tez zglaszal chec w wystartowaniu w jakims fighcie no-gi, moze i go wyhacza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Dokładnie, Lister wcale nie taki pewny. Barnett jest mocny a poza tym jak się nie mylę to będzie też sporo cięższy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Lister pewnie ponad 100 wyjdzie, ale barnett pewnie sie troche upasie i ze 120 wniesie, czy ile on tam wazyl bo wiem, ze pod limit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4534 Napisanych postów 35806 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263179
Mimo wszystko... stawiam na Listera Barnett startował gdzieś ostatnimi czasy? Chodzi mi o parter

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
kocham to ... pójść spać o 4 po nocnych eskapadach, a o 8 telefon, żem potrzebny w pracy -.- 10h pracy fizycznej na budowie w trybie zombi ... ^^

dobrze, że wstąpiłem do sklepu, to wpadły dodatkowe kcal i doładowanie

Zmieniony przez - Dams w dniu 2014-06-23 22:16:35

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
i dalej podciągnąc się nei możesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
jo, bo pracuje w tym od 2 tygodni ;D zacząłem robić podciąganie faza negatywna i czuć wzrost siły ;)

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mark Hunt vs Brendan Schaub w sierpniu.Zwycięzca zgarnia wszystko.

Następny temat

Bellator 117, Lima, Hawn i Held 18 kwietnia

WHEY premium