SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA Xplode - NOWOŚĆ !!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 118981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2273
Tzn nie biorę dwóch miarek na raz. Jedną w okolicy obiadu, drugą przed snem. Waszym zdaniem to za dużo? Dieta wysoko białkowa to przecież koło 2g / kg ciała. A odnośnie miarki, to znaczy że bierzecie jej pół, jako porcję? Na opakowaniu pisze że 25 jednostek to 2 łyżki stołowe płaskie, sprawdziłem i tyle właśnie wchodzi do pełnej miarki.

się żyje.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Zalecana dzienna porcja: 1 porcja (10 g proszku - 25 jednostek miarki Olimp lub 2 płaskie łyżki stołowe) czyli w tych 10g masz 6gBCAA 1,5g glutaminy itp.
Myśleliśmy że łykasz matrixa przed treningiem, tak to jest ok. To najlepiej BCAA rozrobić z wodą i popijać w czasie treningu lub podzielić na 2 części przed treningiem i po.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wiekszosc stosujacych czysta frome BCAA pragnie wykorzystac jej ew dzialanie DODATKOWE
stad BCAA mozna brac DODATKOWO po pokryciu zapotrzebowania na bialko w diecie
lub jako alternatywa dla owego zapotrzebowania

np okres redukcji gdzie za czesc bialka z pozywiania moze posluzyc wlasnie BCAA


Dieta wysoko białkowa to przecież koło 2g / kg ciała.
zalezy kiedy i dla kogo
np przy intensywnych dietach redukcyjnych nawet do 3-4g na kg ciala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 713 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28603
czyli na redukcji, od razu po treningu siłowym i aerobowym brać np 30g białka + BCAA czy samo BCAA a po ok. 40 min. posiłek :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
zbytnio nie laczylbym BCAA z bialkiem - wpadnie wtedy do jednego worka podnoszac jakby wartosc spozytego bialka

na redukcji BCAA moga wystarczyc za pelne wsparcie okolotreningowe - bez bialka oraz weglowodanow jesli zalezy wlasnie na tempie ...

zasada jest zawsze ta sama
od poczatku treningu do pierwszego posilku zawierjacego bialko po treningu+30 minut musi byc duzo aminokwasow w krwioobiegu

jak to zapewnisz moze miec na poziomie niezawodowym mniejsze znaczenie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
Biniu tylko tak szczerze...
musze kupic bcaa w prochu i mysle o Xplode i Xtra...
dlaczego to mam wybrac olimpowskie?
dodam ze bede dodawal glute do tego wiec nie interesuje mnie ona w skladzie, chodzi o czyste bcaa

Zmieniony przez - Molu86 w dniu 2010-03-21 19:00:08

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wystarczy poczytac opinie chocby w tym watku

jak pisalem moje BCAA Xplode czeka na swoja kolej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1194
ja juz nie wiem zeby bylo 10g bcaa xplode to jest jedna pelna miarka ta co w srodku tego bcaa czy inaczej jest? czy ta miarka to 20g?

>< X >< TECHNO POWER >< X ><

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
10 g proszku to jest 25 jednostek miarki Olimp nie wiem jaka w środku jest bo pucha czeka na redukcję. Na tej miarce powinny być zaznaczone liczby: 5, 10, 15 itd. Jak maksymalna liczba to 10 to bierz dwie i pół miarki.

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2010-03-24 14:08:59

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1194
wlasnie nic nie pisze.... juz sprawdzalem i wlasnie sie pytam bo biore po jednej calej miarce zawsze i regeneracje mam super a moj kolega bierze po pol miarki tej i tez mowi ze jest dobrze to zeby nie jadl 2razy porcji.. o kurde mam znalazlem ta miarka ma 30 gorna linia to jak wezme cala miarke to akurat bedzie 8g bcaa bo wwaze 80kg wiec bedzie w sam raz... a ja bralem po poltorej...

Zmieniony przez - Voolcanoo w dniu 2010-03-24 14:36:46

>< X >< TECHNO POWER >< X ><

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GLUTAMINA i OMEGA 3 kontra kortyzol

Następny temat

ŻEŃ-SZEŃ - relacja z cyklu

WHEY premium