SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA Xplode - NOWOŚĆ !!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Ciekawe czy 1 tabletka słodzika dodana (rozkruszona) , Poprawiłaby Bardziej Smak

Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1759
Jabi dwie

trenuj ostro albo giń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
Juz koncze suplementacje tego Xploda, kupilem 1kg, starczylo na okolo 3tyg. Jestem bardzo zadowolony, mimo ze redukcja i dieta CKD spadkow masy miesniowej nie zanotowalem zadnych, za to sylwetka coraz lepiej wyglada. Niestety sila spada ale to pewnie wina niskich weglowodanow. Mialem smak cytrynowy i powiem ze bardzo mi smakuje, nie rozumiem jak mozna napisac ze to jest nie do przelkniecia... Wiem ze ktos moze miec delikatne podniebienie ale bez przesady, ten napoj jest calkiem smaczny. Co do rozpuszczalnosci hmm zazwyczaj sypie 20g do 400ml i nie rozpuszcza sie obojetnie na jaki czas to zostawie, sa takie male biale kuleczki, ale mi to nie przeszkadza. Czasami biore na silownie i popijam w czasie treningu, wtedy wsypuje 20g do 1l wody i wszystko rozpuszczone.
Teraz zamowilem BCAA z Hi Teca bo ma lepszy sklad, mam nadzieje ze spelni moje oczekiwania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
na jakim zakresie serii i powt operujesz... moze rowniez trening jest przeladowany pod względem objętościowym...?

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2010-05-10 20:37:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
Serii 8-14 zalezy od wielkosci danej partii, powtorzen troche wiecej niz normalnie. Staram sie wyplukiwac glikogen wiec i rowniez krotsze przerwy. ten spadek sily mi az tak nie przeszkadza bo nigdy mi na niej nie zalezalo, cwiczylem zawsze pod katem sylwetki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jesli ani sila ani wielkosc miesni nie sa priorytetem
wtedy bazowanie w treningu silowym na cwiceniach i objetosciach ktore powoduja braki glikogenu ma sens
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...jednak pozostawilbym po jednym ćwiczeni ze średnia ilościa powt.-około 6-8, na każda z grup; to powoduje zachowanie a czasami nawet zwiekszenie siły przy rowniez zachowaniu masy.

resztę dajemy w wiekszej ilości/objętości, ale też nie przesadzajac; krotkie przerwy i staly cieżar

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2010-05-11 20:18:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
Tylko ze ja teraz lece na diecie ketogenicznej no i ogolnie redukcja wiec nie mozliwe jest budowanie miesni przy tym bez lekowych dodatkow, no i zalecane jest wyplukiwanie glikogenu przy tej diecie
Dzisiaj doszlo do mnie BCAA TST z Hi Teca, oczywiscie sklep sfd pomylil sie w smakach chociaz wyraznie pisalem jakie maja byc no ale przyslali inne. Dostalem smak grejprfutowy a mial byc wisniowy i musze powiedziec ze ten grejpfrut wymiata, cytrynka z Xploda sie chowa. Wiec moze pomyslicie Olimp o wprowadzenie tego smaku do waszych BCAA? Rozpuszczalnosc mniej wiecej taka sama.

Zmieniony przez - Naly w dniu 2010-05-11 21:25:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ja tam wole ananas xplode niz grejfrut hi-tec'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
...jednak pozostawilbym po jednym ćwiczeni ze średnia ilościa powt.-około 6-8, na każda z grup; to powoduje zachowanie a czasami nawet zwiekszenie siły przy rowniez zachowaniu masy.

resztę dajemy w wiekszej ilości/objętości, ale też nie przesadzajac; krotkie przerwy i staly cieżar


nie da sie ukryc ze przy tak postawionym celu - a taki wlasnie powinien byc - polaczenie kilku ciezkich serii (niezbyt duzo) ze zwiekszona objetoscia przy wykorzystaniu lekkich ciezarow to najlepsze wyjscie przy redukcji !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GLUTAMINA i OMEGA 3 kontra kortyzol

Następny temat

ŻEŃ-SZEŃ - relacja z cyklu

WHEY premium