SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA Xplode - NOWOŚĆ !!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119033

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
chodzi o to ze leucyna jest w sumie najwazniejszym aminokwasem z calej trojki dla kulturysty, proporcje to raczej pic na wode
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
hehe... Zajrzałem sobie na stronę fitmaksa na produkt EasyGainMass. W porcji (70g,a zatem wcale nie dużej jak na gainera) jest 4000mg glutaminy i 4000mg kreatyny. Takie "dodatki" mogę zrozumieć. Szczególnie, że instrukcyjnie gainera się wtrynia ok. 200g dziennie.
Swoją drogą mam wrażenie, że dobry gainer stosowany w odpowiednich ilościach lepiej wpłynie na rozbudowę masy niż te wszystkie wynalazki typu bcaa i glutamine xplode. Jakoś nie mogę uwierzyć, że 10g proszku znacząco rozbuduje muskulaturę np. 100-kilowego chłopa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Wiad bo BCAA to tylko dodatek do diety - to NIE JEST ZAMIAST. Jak masz ulozona diete czyli albo wszystko z zywnosci albo uzupelniasz gainerem wtedy dorzucasz BCAA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
Ogolnie to raczej BCAA nie wplywaja jakos bardzo na budowanie masy miesniowej, owiele lepiej widac dzialanie BCAA wtedy kiedy chcemy uchronic sie przed spadkami, poczas redukcji naprzyklad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
chodzi o to ze leucyna jest w sumie najwazniejszym aminokwasem z calej trojki dla kulturysty

od dawna pisze ze leucyna kroluje :)
dlatego tak ja polecam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Ogolnie to raczej BCAA nie wplywaja jakos bardzo na budowanie masy miesniowej, owiele lepiej widac dzialanie BCAA wtedy kiedy chcemy uchronic sie przed spadkami, poczas redukcji naprzyklad.

tutaj opinie sa podzielone
faktycznie jednak gdy masz braki w bialku (np dieta) dodatek BCAA dziala spelakularnie

co cBCAAA podczas masy - opinie sa sprzeczne
czesc specjalistow jak i wielu zawodowcow poleca duze jej ilosci
czesc wskazuje ze to co z dobrej diety wystarczy

moje stanowisko jest jak czesto - gdzies posrodku

jesli masz malo pieniedzy - zadbaj wpierw do dobra diete
ale jesli mozesz pozwolic sobie na ekstra wydatek wlacz BCAA/leucyne do suplementacji !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Biniu mam pytanie apropo poszczegolnym aminokwasow:
dla sportow zespolowych lepsze BCAA niz sama leucyna?
Co wplywa na wytrzymalosc a co na regeneracje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19374
wiadomo że leucyna jest najważniejszym ( i najdroższym) aminokwasem z puli bcaa i takie proporcje bardziej mi odpowiadają.

A co do popijania bcaa na treningu jesteam za i tak robie (20 gram na litr wody). Opóźnia u mnie zmęczenie i przydaje się przed aerobami/hiitem, który robię ostatnio często po siłce.


Zmieniony przez - Rusku w dniu 2010-05-16 13:15:43

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19374
sołtys na wytrzymałośc działa bardziej izoleucyna i takie bcaa poleca sie brać przed treningiem. a czytąłem równiez, że leucna powinna być podawana jednak razem z izoleucyna i waliną.

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie da sie kryc ze leucyna sama nie bedzie dzialac ...
jednak jesli mamy aminokwasy w kwrioobiegu jej dodatek jest najcenniejszy jesli zalezy nam na anabolizmie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GLUTAMINA i OMEGA 3 kontra kortyzol

Następny temat

ŻEŃ-SZEŃ - relacja z cyklu

WHEY premium