SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA Xplode - NOWOŚĆ !!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119018

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
no właśnie nie wiem co ma wpływ na to ale jestem pewien tego co widziałem
dla pewności dodam że temperatura wody była jednakowa (rzecz jasna, czym cieplejsza tym lepsza rozpuszczalność)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
druga uwaga to fakt :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19374
jestem po pierwszej porcji (okoł o20 gram na treningu). rozpuszczalnośc jak to bcaa - nie najlepsza, ale jak poleży godzinkę w lodówce to jest rozpuszczone w 100%.
Niestety smak orange w porównaniu do hi-teca tst tragiczny jak dla mnie.
PO treningu posżło 15 gram glutamine xplode równiez orange - smak o wiele lepszy niz bcaa. Niestety po przyjsćiu do domu i zjedzneiu posiłku potreningowego (biały ryż, miód, jabłko i cynamon oraz 40 gr matrixa) straszliwie mnie przeczyściło.
Ciekawe czy to po tych suplach?

I jeszcze jedna uwaga - juz chyba kiedyś o tym pisałem - miarka olimp i te dawkowanie w jednostkach to totalna klapa!
Jest to rzecz kora mnie bardzo konkretnie wkurza we wszystkich suplach i odzywkach olimpu. Wiem że jest to ekonomiczne, ale uwielbiam odzywki z USA za to, że najczęściej pisze porcja = miarka.

Zmieniony przez - Rusku w dniu 2010-04-10 15:23:34

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Rusku
ogranicz wpierw do polowy porcji - no i apel o dokladne odmierzanie

sprawdz wtedy czy efekt bedzie podobny - mam nadzieje ze nie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1759
Mnie tam po tym nie czyści. Bcaa Xplode 10 gr walę rano i 10 gr na noc a Bcaatst 15 gr pije sobie podczas treningu.Natomiast Bcaa Xplode mi się dobrze rozpuszcza bo mieszam je w blenderze razem Carbo Plus

Zmieniony przez - IRON-MEN2 w dniu 2010-04-11 10:14:07

trenuj ostro albo giń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19374
pare lat juz jem bcaa i glute i nigdy nie miałem takiej akcji. ale może być to winna też czegoś innego (miałem zaparcia i najadłem sie otrębów z jogurtem dzień wcześniej). zobaczymy jak będzie dalej

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
IRON-MEN2

nie Ciebie jednego - nie spotkalem sie dotad z takim problemem

ale nie moge tez wykluczyc reakcji jednostkowej ...


Rusku
jak napisalem poobserwuj !
ale wpierw ustabilizuj uklad pokarmowy !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po glutaminie czesto sa problemy - ustabilizuje sie ale zacznij od mniejszych porcji glutaminy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
Trzeba sprobowac, moze dodam do cyklu.

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
prosze niezapominac ze glutamina dziala ochronnie na uklad trawienny

o ile pamietam chyba u Slawka byla ostatnio dyskusja na ten temat

Zmieniony przez - Biniu w dniu 2010-04-11 14:59:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GLUTAMINA i OMEGA 3 kontra kortyzol

Następny temat

ŻEŃ-SZEŃ - relacja z cyklu

WHEY premium