SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA Xplode - NOWOŚĆ !!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119049

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
AndrjuU

wydaje mi sie ze sa pory w ktorych mozesz bardziej skorzystac z BCAA
ale jesli kryjesz podstawy to nie bedzie to zla opcja ...


carbon91
jesli nikt nie pomoze prosze
przypomnij sie w PN
gdzies lezy puszka pusta - czeka na folie
w PN bede mogl zwazyc !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3666
no dobra w to moze byc tak w dni Treningowe - przed i po ? a NT - ????


tyle pytan bo 1 raz bcaa biore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
w DNT
o dowolnej porze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Dzięki za odpowiedzi na moje pytanie. Jak wiadomo kluczem przy rozwoju masy (co do redukcji to już wiadomo, że raczej bcaa) jest nadwyżka kaloryczna. W sumie ona też może być tak z WPC jak i BCAA. Problem może i jest teoretyczny, ale ja osobiście nie daję rady z białkiem i wodą. Smakuje paskudnie - dla mnie. Tymczasem bcaa niejako są dedykowane właśnie wodzie. W pewnych warunkach, upalnych jak teraz, bcaa wygrywa w przedbiegach, bo nie kawaśnieje. WPC z mlekiem owszem. Od razu zaznaczę, że nie zawsze mam możliwość mieszania tuż przed spożyciem. Czasami robię na kilka h naprzód. I to poniekąd też jest jakiś tam problem czy lepiej 100g WPC z mlekiem i wypić w ciągu - powiedzmy - 3h czy 17g bcaa w ciągu np. 8h. Kasa ta sama... pozornie WPC więcej więc lepiej, ale z uwagi na konieczność szybszego spożycia być może i tak część się nie wchłonie na przykład i w konsekwencji te 17g, ale podawane stale w ciągu pobytu w szkole/pracy (np. popijane na przerwach) dadzą lepsze efekty. Aby zostać jeszcze lepiej zrozumianym - podobny efekt jest w przypadku tradycyjnych posiłków. Można zjeść np. 200g białka na śniadanie, a potem już tylko ww i tłuszcz. Można zjeść 150g za dnia, ale równo rozłożone w ciągu dnia. W moim przekonaniu druga opcja - choć mniej białka - da lepsze efekty. Problem właśnie z wyznaczeniem tej granicy, po której mniej, ale bardziej podzielone daje lepszy efekt niż więcej. Przekroczenie tej granicy to właśnie plus za bcaa nad klasycznym białkiem.

Biniu: zasadniczo...tak do gazety... pytanie można byłoby uprościć... Mamy kilka rodzajów białek na rynku, kiedy optymalnie jest podać bcaa, kiedy WPC, WPI przy założeniu, że mamy do wydania stałą kwotę! To może być 5zł, może i 10. Do tej pory czytałem raczej o przewadze jednego suplementu nad drugim, ale w podanych warunkach (przed snem, podczas treningu itp.), a nie przy założonej, stałej cenie (!). Tymczasem znaczna część osób ma budżet jednak ograniczony i dokładnie tak kupuje (z moich rozmów ze sprzedawcami): czy lepiej kupić np. kilogram białka WPC, pół kg WPI czy BCAA mając do wydania np. 50zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
pytanie proste
odpowiedz bardziej niz skomplikowana

ale postaram sie stanac na wysokosci zadania i odpowiedziec na to lub poprzednie pytanie (zobacze jak mi sie odpowiedz ulozy) w Perfect Body - ku pamieci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
Biniu jeśli masz czas to prosiłbym o zważenie tej pustej puszki po BCAA Xplode

(bo miałem się przypomnieć dziś )

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 475 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12908
65 g bez nakretki , 85 g z nakretka .
pzdr

-----PRZYGOTOWANIA DO AMP_2015-----

http://www.sfd.pl/DT__przygotowania_do_AMP-t1049972.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
McBudgie - dzięki wielkie

ps myślałem że nieco więcej hehe

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
a juz chcialem biec jej szukac

dzieki McBudgie

SOG !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
carbon91

to co dobre szybko sie konczy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GLUTAMINA i OMEGA 3 kontra kortyzol

Następny temat

ŻEŃ-SZEŃ - relacja z cyklu

WHEY premium