SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA Xplode - NOWOŚĆ !!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
jest szkodliwa, ale skuteczna Co do wycofywania to nie wiem, bo sporo mozna spotkac na polkach sklepowych spalaczy wlasnie z nia w skladzie.

Rain_Man:
o ostatnim odcinku sfd tv Piotr gluchowski odpowiedzial na to pytanie, powiedzial ze nie jest zwolennikiem picia czegos innego niz woda/izotonik podczas treningu. Najlepiej pory dla przyjecia BCAA to rano na czczo, przed treningiem i po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Możesz, ale 10g w 1l nie będzie już miało tak intensywnego smaku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
troche literowek mi wpadlo w ostatnim poscie Uzupelnie wypowiedz poprzednia wypowiedz. Piotr gluchowski nie jest zwolennikiem tego rozwiazania bo organizm marnuje energie na trawienie a powinien byc skoncentrowany tylko na wysilku fizycznym.

Zmieniony przez - Naly w dniu 2010-05-14 19:44:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
A nie "marnuje" energii na trawieniu cukru i chemii z izotonika (ja np. zrezygnowałem z izotoników, bo o wiele lepiej ćwiczy mi się na zwykłej wodzie)? Na treningu organizm nie zajmuje się trawieniem chyba tylko, gdy ćwiczymy rano na czczo. Czy na pewno kilka gram aminokwasów rozgałęzionych jest w stanie przeszkodzić naszemu treningowi? Na poziomie Piotra może i ma to znaczenie, ale czy także na amatorskim?


Zmieniony przez - ADRIANUS88 w dniu 2010-05-14 20:33:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
yohimbina o ile mi wiadomo (ponownie - nie jestem prawnikiem)
nigdy nie byla dopuszczona do handlu w postaci suplementu diety na terenie PL

a to co idzie kupic w sklapch
hmmm
ma sie nijak - patrzac pod katem przepisow prawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Na treningu organizm nie zajmuje się trawieniem chyba tylko, gdy ćwiczymy rano na czczo.

sluszna uwaga !
a i tez nie do konca zawsze bo cwiczenia na czczo nie polecam !

chocby BCAA Xplode porcja przed (lepiej 2)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
tak robie wlasnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
yohimbinę bez problemu można było nabyć na terenie PL (głównie na siłowniach, ale oficjalnie) jakieś 15 lat temu. O ile dobrze pamiętam to firma Sport One Inc. wtedy dominowała w tym suplemencie. Jednakże z całą pewnością yohimbina była legalna.

Co do treningu i jedzenia... Na pewno zauważyliście, iż wiele porad kulturystycznych się wyklucza i to po prostu jedne z takich tez. Jedni postulują carbo, izotoniki, na treningu, a tuż przed nim i po nim bcaa, glutaminę, kreatynę, gainery czy białko, nie mówiąc o NO, energetykach, termogenikach itp. itd., a inni preferują pusty żołądek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
bo wiele jest osob ktore sie stosuja do danych zelacen z dobrym skutkiem
to tylko pokazuje jak duze jest zroznicowanie populacji ludzkiej

jednak pewne podstawy sa uniwersalne ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Masz rację. To samo jest zresztą z metodami treningowymi... Wracając jednak do tematu... zastanawia mnie po co w tym produkcie glutamina, skoro w porcji jest jej mniej niż w pojedynczej kapsułce jako osobny suplement (1400mg). A przecież nawet kapsułek trzeba łyknąć ze 3 by w ogóle liczyć na jakikolwiek efekt. Nie lepiej było zwiększyć liczbę BCAA?

Druga sprawa... Na Allegro można znaleźć produkt konkurencyjny Infinity BCAA z dodatkami 9-oxo, cokolwiek to jest. Mnie natomiast zastanowiły proporcje. Cytuję "Zaawansowane proporcje 11:2:2 zamiast przestarzałych 2:1:1, więcej L-leucyny
to po prostu większy nacisk na anabolizm." - ciekawe co Wy na to
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GLUTAMINA i OMEGA 3 kontra kortyzol

Następny temat

ŻEŃ-SZEŃ - relacja z cyklu

WHEY premium