SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA Xplode - NOWOŚĆ !!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi tez sie nie podobaly, massacry i reanimatory tez mi sie nie podobaja, ale te bcaa fajny design calkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jak pisal Slawek - oferta graficzna przygotowywana pod katem mlodego pokolenia - zapatrzonego w USA :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Krzykacz. Nie jestem do końca przekonany, czy miksowanie wolnych form bcaa z odżywką białkową jest zasadne. Po to jest suplement wolnych bcaa, aby wyeliminować konkurencję innych aminokwasów przy wchłanianiu i przenikaniu do mięśni...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
i jak tak uważam - tak na zdrowy rozum

jednak zauważ Sławku że przy innych produktach zwlaszcza roznych post workoutach producenci zapominają o tym argumencie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13657
W reanimatorze mamy połączenie bcaa z białkiem. Czyli wnioskując z tego co napisał Ambroziak nie ma sensu kupowania Reanimatora, lepiej kupić białko i bcaa osobno ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
miksy rzadza sie troche innymi prawami niz 'czyste' preparaty

BCAA jest blyskawicznie przyswajane i odzywia glownie miesnie - stad popularnosc BCAA w formach izolowanych

miks BCAA z bialkiem np kazeina podnosi swietnie wartosc aminogramu produktu wiec jest sens takiego laczenia rowniez
wszystko zalezy od okoliczosci

osobiscie widze to np tak

porcja ME2 przed treningiem (ew z dodatkiem BCAA Xplode lub MC)
w trakcie BCAA Xplode (ew z dodatkiem carbo)
po Reanimator

w trakcie dnia
albo samo BCAA Xplode - np rano
albo laczone z bialkiem celem poprawy aminogramu
albo samo bialko :D w zaleznosci od celu i zasobnosci

a Reanimator to wersja dla wygodnych - all in one bez wysilku i myslenia
oczywiscie mozna stworzyc wlasna wersje R dostosowana do potrzeb chocby z wykorzystaniem wlasciwosci czystego BCAA - przyda sie wtedy Xplode :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13657
Pkt widzenia zależy od pkt siedzenia. Ambroziak pisze, że nie ma sensu łączyć Bcaa z białkiem, a Biniu odwrotnie, że podnosi swietnie wartosc aminogramu produktu. Komu tu wierzyć ? Moim zdaniem Reanimator poza ładnym opakowaniem nie jest lepszą alternatywą dla bcaa i białka osobno, ba jestem o tym przekonany. Ambroziak mnie w tym uświadomił :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 452 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2067
Pitt Bull ale to było wtedy kiedy niektórzy robili tylko pasztetową i handlowali nożami

Widzę, że Nutrifarm nie mając dobrych argumentów wyskakuje z jakimiś farmazonami

Po tych wszystkich wyliczeniach to pomimo tego, że Xplode wydaje się bardzo ciekawym produktem, jednak chyba nadal zostanę przy BCAA Xtra.
W tej cenie i w takim składzie nie znalazłem osobiście lepszego produktu

Pozdrówki!!

Idę ulicami mego miasta,
myślę jaki plan na dzisiaj mam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
tusa85
a nie zauwazyles przypadkiem mojego dopisku

zalezy ?:D

w zdaniu

wszystko zalezy od okoliczosci

albo napisalem nie do konca wyraznie
albo nadinterpetujesz moje slowa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
pudełko za***iste jak zwykle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GLUTAMINA i OMEGA 3 kontra kortyzol

Następny temat

ŻEŃ-SZEŃ - relacja z cyklu

WHEY premium