SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA Xplode - NOWOŚĆ !!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119038

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
No ja yyyy to (nie wiem czy właściwa odpowiedz,,, denerwuje się )
yyyyyyyy

No ja NIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Ale o so chozi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
aaa -

to raczej bylo pytanie retoryczne
tyle jest argumentow za !

Zmieniony przez - Biniu w dniu 2010-05-20 10:23:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8023
Jestem po pierwszej porcji cytryny-smak*****owy dość,rozpuszcza się standardowo,czyli leucyna sobie osiada na dnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Biniu: ja lubię... jak to powiedziałeś... argumenty. Faktycznie, nadal mnie nie przekonałeś, że bcaa są dobre na masę, a 6g w porcji rozbuduje 100-kilogramowego faceta. Problem w tym, że Twoje argumenty sprowadzają się do tego, iż ja mam wydać kasę, a Ty mi napiszesz potem, że pewnie diety nie miałem, albo nie kupiłem najnowszego Perfect Body Nadal żałuję, że nie ma promocji "efekty gwarantowane albo zwrot pieniędzy" To tak jak z tymi smakami - super/hiper/extra w reklamie. Nie smakowało? Nie szkodzi - właśnie poprawiliśmy kup znowu... i tak od X lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Biniu: ja lubię... jak to powiedziałeś... argumenty.

ciesze sie

Faktycznie, nadal mnie nie przekonałeś, że bcaa są dobre na masę, a 6g w porcji rozbuduje 100-kilogramowego faceta.

prosze przytocz mi takowy argument z mojej strony bo jakos nie kojarze ...

Problem w tym, że Twoje argumenty sprowadzają się do tego, iż ja mam wydać kasę, a Ty mi napiszesz potem, że pewnie diety nie miałem,

dieta to podstawa ani BCAA, ani Thermo Stim
ani dozwolony w PL srodek XXX czy tez YYY nie zagwarantuje sam z siebie sukcesu ...

albo nie kupiłem najnowszego Perfect Body

tego to juz zupelnie nie rozumiem
co ma skutecznosc preparatu do Perfect Body ?

czasopismo ma m.in. za zadanie zapoznawac z tym co nowe, ew sprawdzone itp szerokie grono czytelnikow po to aby edukowali sie i dzieki temu potrafili swiadomie wybierac to co dla nich najlepsze - jakis dziwny tok rozumownia ad persona prowadzisz ...

Nadal żałuję, że nie ma promocji "efekty gwarantowane albo zwrot pieniędzy"

czytaj drugi punkt ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17691
w opakowaniu 1kg nie ma miarki, prawda? Czy ktoś mi może powiedzieć, ile kuchennych miarek (łyżeczka, łyżka) będzie na porcję 6g?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 319 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1249
W opakowaniach foliowych Olimp niema miarek ze względu na możliwość uszkodzenia Folii, więc i w tym BCAA niema.
6g to będzie 15jednostek, czyli mililitrów, czyli na moje oko jakaś 1 łyżka stołowa... ale wtedy masz jakieś 4g BCAA i 0,5 g Glutaminy... Trochu mało...

Spam killer...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17691
Wielkie dzięki za natychmiastową odpowiedź. Co do ilości - ja tylko chciałem wiedzieć orientacyjnie. A propos: 1) łyżka czubata czy płaska? 2) ile wg Ciebie dla 80kg do sportów wytrzymałościowych (boks)?
Szukam też usilnie kogoś, kto mi powie, ile to porcja vitargo proffesional.
Jeszcze raz dzięki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GLUTAMINA i OMEGA 3 kontra kortyzol

Następny temat

ŻEŃ-SZEŃ - relacja z cyklu

WHEY premium