SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA Xplode - NOWOŚĆ !!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ehhh co za brak zaufania ....

coz robic ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja mam jedno pytanie.

Spotkałam się z wieloma opiniami, że jak rozmiesza się na przykład BCCA jakiś czas przed sporzyciem, to one tracą swoją wartość i już się nie nadają do niczego. Nie rozumiem skąd bierze sie to twierdzenie i czy jest prawdziwe czy fałszywe.

Jaki wpływ na BCAA lub białko czy inny produkt w postaci proszku do rozpuszczania ma wymieszanie go z wodą i odstawienie na godzinę lub dwie i dopiero po upływie tego czasu spożcie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
osobiscie nie spotkalem sie z taka opinia
podejrzewam ze to bledna przenosnia z kreatyny

nie widze zadnego niebezpiecznestwa w przypadku BCAA
co do bialka jesli jest bardzo goraco i jest zrobine na meku tu moze byc problem ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Witam, jak kazdy szanujacy sie uzytkownik BCAA kupilem 3 puchy w 3 roznych smakach





Jako pierwsza idzie ananasowa, wlasnie jestem po porcji przed treningiem, smak - a raczej posmak ananasa jest, rozpuscilem 16g w 400ml, brak osadu, nie ma goryczy, przyjemnie sie pije, nic tam sie nie pieni, myslalem ze kolor bedzie fajniejszy-ale to juz detal

Zobaczymy jak na treningu

Pzdr.

Zmieniony przez - kasteta w dniu 2010-01-13 11:11:12

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
pikna relacja !
dzieki i smacznego no i owocnego - doslownie i w przenosni :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 62 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31900
B. dobry produkt.Po pierwszych opiniach spodziewałem se gorszej rozpuszczalności i smaku. Już miałem dosyć łykania 30 mc dziennie. Żona też mi ciągle narzekała, ile to ja tablet łykam. Teraz robię sobie szklankę soczku i mam spokój z kapsami, jak i żoną ;). Klienci też sobie chwalą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
widac pierwsze opinie moga byc mylace
im ich wiecej
tym wazne, aby bylo ich duzo
wtedy wychodzi coraz dokladniejszy obraz :D

dzieki !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 241 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2063
Uważam, że jest to doskonała alternatywa dla Xtra Activlabu... Próbowałem już Xploda pomarańczowy smak. Miesza się bardzo dobrze, nie zalatuje chemią i śmiało stwierdzam, że z każdą kolejną porcją nie robi się nudny. Po za tym, że ładnie prezentuję się na półce ostateczne wrażenie nie ulega degradacji:)

I'm gonna make him an offer he can't refuse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12869
To chyba jako pierwszy napiszę, że smak cytrynowy jest po prostu ma-sa-kra. Jest jak fervex, tylko jeszcze gorszy. Mogłem jak widzę wybrać ananasa bądź pomarańcz.

Co do miarki, to jak ją wyczyścisz i się przyjrzysz to zobaczysz że ostatni pasek ma "25(jednostek)" czyli prawie pełna miarka = porcja.
Chyba że się mylę, to mnie poprawcie żeby się nie okazało że szybciej skończę puchę : P.

Zmieniony przez - noob_lesiu w dniu 2010-01-15 17:15:18

Życie ciota

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GLUTAMINA i OMEGA 3 kontra kortyzol

Następny temat

ŻEŃ-SZEŃ - relacja z cyklu

WHEY premium