SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA Xplode - NOWOŚĆ !!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119004

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 319 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1249
Lepsze, czy gorsze to pojęcie względne, bo różna proporcja BCAA i Glutaminy. Smak moim zdaniem Ananas z Olimpa wymiata, a przede wszystkim nie daje jakimiś przyprawami po otworzeniu jak Activity.

Spam killer...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 364
Piłem ten Activlabu, można się przyzwyczaić do smaku. Nie wiem jak z działaniem tych dwóch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
z tego co czytam w tym watku wszyscy sa zadowoleni ze smaku olimpowej Xplozji

duza dawka BCAA znacznie mniejsza glutaminy - to w koncu preparat BCAA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 683
pod wzgledem smaku cytryna jest git!!! stosujacpo treningu 15 g bcaa xplode odczuwam regeneracje lepsze niz jak jej nie bralem to chyba dziala :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 246 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1746
Smak jak dla mnie jest super. Biorąc pod uwagę, że to bcaa. Testowałem cytrynkę- b, smaczna, ale teraz mam ananas i według mnie kozak:) smiało polecam ten smak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Ja chyba też przetestuję tego ananasa. Wszyscy go chwalą!...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
taaak jesli chodzi o smaki
to ten wydaje sie wzbudzac najwiecej aplauzu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 477 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26490
To ja też się skuszę.
Skoro ma być promo w PBc to spróbuję :)

Mówicie, że najlepszy ananas??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
tak pisza ludzie najczesciej chwalac wlasnie ten smak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GLUTAMINA i OMEGA 3 kontra kortyzol

Następny temat

ŻEŃ-SZEŃ - relacja z cyklu

WHEY premium