SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA Xplode - NOWOŚĆ !!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
porcja o wielkosci 6-10 g
pokrywa wieksza czesc populacji

ale w tym przypadku wiecej -> lepiej
niekoniecznie jednak w porcji a w ich ilosci

pamietajmy jednak ze BCAA potrzebujemy mniej gdy mam wietna dieta o wartosciowych zrodlach
oraz wiecej gdy jest wrecz przeciwnie

najlepsza pora jest w kolejnosci
przed i na treningu
po treningu
rano
miedzy posilkami
do posilku o niskiej zawartosci bialka


wybierz wersje na ktora cie stac majac na uwadze to co napisalem wyzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
A myślałeś Biniu kiedyś w tych kategoriach? Masz do wydania 5zł na białko dziennie powiedzmy. W tej cenie kupisz:
1. 100g WPC
2. 50g CFM
3. 30g Xplode
4. 17g bcaa caps

Co według Ciebie będzie najlepszą opcją przy rozwoju muskulatury, czyli przy budowaniu tzw. masy? I czy ta opcja będzie różna od redukcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Wiad zmienię na chwilę trochę Wam temat.....

Proszę zorientuj się czy doszła PACZKA z nagrodą MEGA STRONG PROTEIN i prosimy o opinię na temat naszego nowego białka. POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Przed sekundą dzwoniłem do koleżanki, której adres podałem w mailu i dla której ma to być prezent, o czym już gdzieś tam pisałem w innym wątku, gdyż dopytywano. Nagroda jeszcze nie dotarła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Wiad ok dziękujemy za informację paczka wyszła wczoraj kurierem z tego co się orientuję, więc może dziś.... pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
OK, dzięki. Nie wiem jak będzie z jej odbiorem dziś, bo nie znam jej planów, ale pewnie najdalej w poniedziałek będzie. Jakoś tam się dogada z kurierem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Wiad oczywiscie ze myslalem
na ekonomii dziedzinie suplementacji opierala sie przeciez cala Alternatywna Droga ktora stworzylem

ale na Twoje pytanie bede mogl odpowiedziec dopiero gdy uzupelnisz okolicznosci

jak wyglada spelnienie zapotrzebowania na bialko w DIECIE ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
A to jest ważne? Sam mówisz... im więcej tym lepiej No ale powiedzmy, że z dużymi brakami nie mamy do czynienia, standardowo 2g/kg jest. Aczkolwiek już tu uprzedzam, iż niektórzy notują solidne przyrosty przy 3g/kg, a tego bez odżywek się praktycznie nie da dostarczyć. To tak, gdybyś chciał skreślić od razu WPC Powiedzmy, że odżywka ma dać pewną nadwyżkę, a nie uzupełnić braki. Przy masowaniu nadwyżki jak najbardziej OK. Przy redukcji - białko na pewno też nie zaszkodzi. i co teraz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
przy braku funduszy to FUNDAMENTALNIE wazne

oczywiscie to TYLKO SPEKULACJE
nie kojarze bezposrednich badan
i sadze ze bardziej TEORETYZUJEMY niz bedzie to mialo przelozenie w praktyce

1. 100g WPC

~20 g BCAA

2. 50g CFM

~10 g BCAA

3. 30g Xplode

18g BCAA

4. 17g bcaa caps

17 g BCAA

wg mnie opcja 1 lub 3

w przypadku diety
raczej 3
ale jak widac o maly wlos i dzieki innym walorom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Nawet nie chodzi o brak funduszy. Ktoś może je mieć, ale to nie znaczy, że lubi wydawać na produkty przeszacowane. Inna sprawa, że żołądek ma swą pojemność i jeśli wrzucę 100g białka WPC to nie dodam do tego drugie tyle WPI i trzecie tyle BCAA tylko dlatego, że mnie stać.

Czy mam rozumieć, że w przypadku białka patrzysz jedynie na zawartość BCAA? Idąc tą drogą w zasadzie powinniśmy mówić nie o standardzie 2g białka na kg masy ciała, ale X gram BCAA na kg masy ciała dziennie. Nie sądzisz, że inne aminokwasy też czasami się przydają i mogą mieć wpływ na budowanie masy tudzież zachowanie mięśni przy redukcji?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GLUTAMINA i OMEGA 3 kontra kortyzol

Następny temat

ŻEŃ-SZEŃ - relacja z cyklu

WHEY premium