SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA Xplode - NOWOŚĆ !!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119040

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
spojrz na pytanie ktore wyzej zadalem

tam jest odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Nie rozumiem. Czyżbyś sugerował, że przy spełnieniu zapotrzebowania na białko żadne odżywki białkowe nie są potrzebne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
zle zrozumiales
prosze przeanalizuj moje slowa z wyzej

Zmieniony przez - Biniu w dniu 2010-08-20 11:23:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Bezpośrednio wyżej nie ma żadnej Twojej wypowiedzi, która miałaby znak zapytania, zatem była pytaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
zabawa slowna ??

przeszukaj nasza rozmowe - sorry !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
No dobrze Biniu... widzę, że się nie dogadamy... A zatem pytanie kieruję do innych ludków - która z opcji białkowych wydaje się najlepiej wpływać na rozwój/zachowanie masy przy dobrej diecie, poziomie 2g/kg białka... Każdy zauważy, że produkty są różne, więc i ich działanie musi być różne... Czy patrzyć na BCAA czy na formę podania czy na ilość, czy na jakość itp. Osobiście to pytanie nurtuje mnie od dłuższego czasu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Wiad imo gdybym byl na diecie redukcyjnej postawilbym na bcaa.

Gdybym natomiast zwiększal masę mieśniową powinienem utrzymywać dodatni bilans kaloryczny. Wynika z tego że powinienem jeśc duże ilości jedzenia pelnowartosciowego bogatego już w aminokwasy i wolalbym podbić np WPC.

Tak naprawde gwarantuje Ci że na amatorskim poziomie na ktorym jesteś bo tak pewnie jest? nie odczujesz żadnej róznicy co nie wybierzesz.

Choć oczywiście leucyna ma swoje zalety wplywa na szybsza regenerację, stymuluje synteze bialek poprzez kinazy mTOR, która jest odpowiedzialna za wrost mieśni i ich podzial. Jest to pewnego rodzaju regulator który wykrywa dostępne ilości aminokwasów oraz energię. Po podaniu bcaa wzrasta poziom tej kinazy.. wiec powinno to zwiększyć hipertrofię mięśni... Trzeba byloby sie zglębić i poszperać za badaniami ale to różnica 2-3g więc wybralbym smaczniejszą opcję w tej chwili wolalbym wypić smaczne bialko np z mlekiem pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Wiad
zainspirowales mnie
pelniejsza odpowiedz najprawdopobniej bedzie w Perfect Body

niestety nie tym najblizszym - zbyt pozno zadane pytanie - wiec jesli ciekawi Cie moje zdanie na to dosc teoretyczne pytanie chwilka uplynie
ale zapisuje je sobie

dzieki !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3666
z kad tekie zamieszanie z tym braniem bcaa ?? , ja zastosuje sie do tego co jest tam napisane a brac bede po treningu i przed snem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
sorki ze ja tak nie w temat wbiję, ale jeśli ktoś ma puszkę po BCAA pustą i mógłby ją zważyć to byłbym bardzo wdzięczny

( potrzebuje tego info gdyz nie wiem ile dokładnie mi zostało prochu, a nie chcę przesypywać, bo znając swoje szczęście... )

--== GAINER TEAM ==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GLUTAMINA i OMEGA 3 kontra kortyzol

Następny temat

ŻEŃ-SZEŃ - relacja z cyklu

WHEY premium