SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA Xplode - NOWOŚĆ !!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Nutrifarm ja widzę, że najwyraźniej Cię boli to, że firma której tylko jedną z gałęzi produkcji są suplementy skutecznie z Wami konkuruje... Wiesz o kogo mi chodzi, nie chcę tu wymieniać Waszej konkurencji, bo to nie miejsce.
Ale to już nie pierwsza Twoja wypowiedź w takim tonie... coś to może oznaczać..


O jaka ci chodzi?..Nie wiemy... a...ta od pasztetowej .grochówy i jelit?
Aby sie przekonać ,ze to zaledwie pęd a nie gałąż i zadna konkurencja dla Olimpa to moze mała zabawa ..taka przedswiateczna:

zgadnij ile ten potentat wg bardzo obiektywnego zródła sprzedał najwiecej swoich produktów w aptekach ( w stosunku do OLIMPA ..ile razy mniej)..mozesz sie pomylic o ...set razy ..nie zapytamy w przeliczeniu na tysiace bo to zbyt duza podpowiedż..
Do wygrania 3 opakowania bcaaXPLODE w róznych smakach
w sportowych takich wiarygodnych zródeł brakuje ale tez tyły na maxa



Vito - sogacz za te składy bo to może właśnie te poboczne składniki mogą wywoływać alergię. Chemii i tu i tu... choć w produkcie wyżej jakby więcej??

No tylko w ponizszym jakby ..moze więcej gratisów?

Nie czytamy więcej waszych lansów w naszym dziale , nastepne delete..do widzenia , Wesołych świąt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Przypominamy ,temat dotyczy BCAA XPLODE ,wszystkie odpowiedzi nie związane z produktem prosimy moderatorów o kasowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 452 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2067
Nutrifarm - nie wiem, nie widziałem Activlabu w Aptekach, więc mniemam, że niewiele sprzedali. Z resztą Fitmaxa, Hi-Teca też tam nie ma... Ale jak to się ma do BCAA Xplode?

Chyba nijak

Lubię Twoje sarkastyczne wywody, ale jednak skoro Wasza konkurencja jest dopuszczona do sprzedaży to i produkcja musi być zgodna ze wszystkimi normami? Mylę się?

Więc nawet niech sobie produkują jeszcze kaszankę - jeśli jest osobna linia produkcyjna (a raczej na pewno, bo to inna technologia) to dla mnie żaden problem

A teraz pytanie dot. rozpuszczalności BCCA Xplode.
Czy BCAA Xplode po zmieszaniu ma konsystencję jednorodnego napoju? Aminokwasy ciężko się ogólnie rozpuszczają, stąd zazwyczaj robił się kożuch na powierzchni.

Jak to wygląda u Was?

Pozdrawiam!




Zmieniony przez - Zwirz1945 w dniu 2009-12-16 15:58:53

Idę ulicami mego miasta,
myślę jaki plan na dzisiaj mam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Dopiero zaczynam ćwiczenia siłowe prędzej tylko było biegania , więc chyba jeszcze nie czas na kreatyne

przyznam sie szczerze ze jeslis poczatkujacy to preferowalbym kreatyne nad BCAA jesli dieta dostarcza duzo i dobrej jakosci bialek ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Przypominamy ,temat dotyczy BCAA XPLODE ,wszystkie odpowiedzi nie związane z produktem prosimy moderatorów o kasowanie

PROSZE PRZESTRZEGAC TEJ WYTYCZNEJ - NAPRAWDE NIE LUBIE KASOWAC - POSTOW ...

Z GORY DZIEKUJE !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Czy BCAA Xplode po zmieszaniu ma konsystencję jednorodnego napoju? Aminokwasy ciężko się ogólnie rozpuszczają, stąd zazwyczaj robił się kożuch na powierzchni.

odpowiedz zdaje sie ze widzialem wyzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 867 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5248
witam, wszyscy porownuja to bcaa do tego activlabu... a co myslicie o bcaa elite interactive? pucha 600g (30 porcji) wychodzi 60 zl i porcja 20 g a to olimpowskie 500g za 80-90 i o polowe mniejsza porcja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Bo chyba nikt tego nie zna...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Slawku trudno nawet probowac porownywac oba produkty skoro - jesli dobrze widze - zawiera wiecej glutaminy i innych dodatkow (np glicyny) niz BCAA ...
...
Napisał(a)
Usunięty przez Biniu za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GLUTAMINA i OMEGA 3 kontra kortyzol

Następny temat

ŻEŃ-SZEŃ - relacja z cyklu

WHEY premium