SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Kulinarne zmagania

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 97603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
FighterX
Znowu Ci się ketchup kończył w szakszuce?

prawda i nie prawda prawda, że "się kończył", bo passata stała otwarta już jakiś czas więc ją chciałem zużyć, ale było 400g, a do tego doszedł 1 duży pomidor, tylko tak to wygląda bo jaja rozlewają się mocno po pomidorach, ale następnym razem dla Ciebie zrobię dziurki w pomidorowej części żeby jajka nie zakryły wszystkiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
jak i cały tydzień - bez szaleństw dawno nie jadłem jajecznicy z kiełbasą i cebulą i zapomniałem jakie to dobre

jaja, pomidor, kapusta, kabanos


warzywki i polędwiczki


bułka z szarpaną wołowiną


bułka zapiekana


ponownie jaglany snickers


na kolację miała być kaszanka, bo dostąłem kiedyś swojską, ale się okazało, że rozmroziłem kiełbasę, więc na szybko jeszcze raz jajecznica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54987
Ty to chyba co dwa dni jakieś ciasto pieczesz :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
teraz akurat tak wyszło, choć kiedyś przez kilka miesięcy co niedziela piekłem sernikobrownie i dzieliłem na 5 żeby mieć od poniedziałku do piątku jako drugi posiłek za tego jaglanego snickersa zbierałem się długie miesiące, a jak zrobiłem to poszło od razu drugie, ale to zabrałem do pracy więc tylko trochę zjadłem a dziś rozważam sernik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
Tych kabanosow cos skromnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
dej no przepis na tego snickersa, pewnie gdzieś jest

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5281 Napisanych postów 3170 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 53093
Na poprzedniej stronie wrzucał Dodo.
Miałem go robić w ten weekend, ale słabo zapoznałem się z listą produktów ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
lodzianin1
Tych kabanosow cos skromnie

było więcej, ale w trakcie smażenia jajków, podjadałem tak intensywnie, że tylko jeden symboliczny został

anubis84
dej no przepis na tego snickersa, pewnie gdzieś jest

https://www.sfd.pl/art/Fitkuchnia/Jaglany_snickers_bez_cukru-a3843.html

krzyzu9218
Na poprzedniej stronie wrzucał Dodo.
Miałem go robić w ten weekend, ale słabo zapoznałem się z listą produktów ;p

hehehe ja do niego się tyle miesięcy zabierałem, że mleczko kokosowe z zamiarem zrobienia snickera kupiłem z pół roku wcześniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
zaległości weekendowe, za dużo nie nagotowałem, bo w sobotę byłem na 18 szwagra, to się tego dnia "oszczędzałem"

jaja i kapusta


warzywki i nogi z kurczaka


zupa gulaszowa


tortilla z szarpaną wołowiną


leszcz smażony


mielone i warzywki


rosół z wołowinką


sernik dyniowy


pulpety pieczone w pomidorach


jaja, kapusta, burrata - pierwszy raz jadłem, na początku trochę rozkminiałem jak to smakuje, ale finalnie uznałem, że bardzo fajny delikatny serek, więc będę co jakiś czas sobie go fundował



Zmieniony przez - DJ_DoDo w dniu 2020-11-16 09:13:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta keto a ilość spożywanego białka

Następny temat

Szybkie i proste dania z ciecierzycy i soczewicy

WHEY premium