SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Kulinarne zmagania

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 97693

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
no mnie to by się przydało minimum tak z 10 kg
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
witorrr98
DJ_DoDo
anubis84
jak się pizze wcina to gdzie bedzie sylwetka

Przecież cały czas się mówi, że można jeść wszystko


Jak masz wyliczone makro i kalorie to tak, gorzej ze zdrowiem, no ale jednak sam pisałeś o ile pamiętam, że dobrze by było zredukować coś :)

Wszystko się zgadza żartuje sobie tylko u mnie do 90 to takie minimum, a na 90 decyzja dopiero czy jeszcze ciąć czy coś kombinować w górę, to taka waga na pograniczu decyzji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Zdecydowanie doba ma za mało godzin już naprawdę organizuję, a może staram się organizować ze wszystkim tak, żeby nie było żadnej chwili z zmarnowanej, ale to jeszcze na wszystko za mało czasu, ale już nie będę zabierać sobie snu żeby upchać więcej zajęć, za dużo zdrowia mnie kosztował poprzedni rok, choć w niedzielę z budowy wróciłem o 1, spać koło 1:30 a o 4:30 pobudka do pracy, rano było słabo, ale ogólnie zadziwiająco w dobrej kondycji i samopoczuciu byłem cały dzień, choć jak się położyłem wczoraj to zasypianie trwało minute aktywności w weekend tyle co praca całe dnie na budowie, a wczoraj nalatane kroków prawie pod 10k, dziś niestety cały dzień przy biurku i udało się wyjść z małym na spacer, ale dość szybko coś mu strzeliło i chciał wracać więc może z 2-3km zrobiliśmy, ale zawsze coś

Pieczone bułki i guacamole - porcja zbiorowa, żeby nie było że tyle bułek sam zjadłem choć były tam raptem dwie mini kajzerki i jedna zwykła kajzerka
Kurczak, warzywa, tortilla
Burger w tortilli
Czarnina










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Dzisiaj dzień standardowo załatany udało się nabić kroki i już kończę pracę, wiec jeszcze coś w domu się pobawie kettlami. Gorzej z kwestią zdrowia, bo coś gardło zaczęło boleć, głowa cały dzień mnie boli i dreszcze miałem mimo że ciepło było, czuję że coś się zbiera i muszę odchrzakiwac i odkaslywac, Franek chory - wirus RSV i żona też się źle czuje, jeszcze Pani doktor powiedziała, że jeżeli nie wydobrzeje Franek, a drugi się urodzi to minimum tydzień w szpitalu będą.... No miejmy nadzieję że łagodnie przejdzie, choć noc i dzisiejszy dzień były ciężkie. Miska dzisiaj jak na mnie bardzo ładna wyszła

Granola i wpc
Kurczak i warzywa
Skyr







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
Czernina- koszmar dzieciństwa. Nazywalismy ją z bratem wampirzą polewką i odmawialismy jedzenia tego wynalazku.
2

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3418 Napisanych postów 1921 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17385
alhambra1970
Czernina- koszmar dzieciństwa. Nazywalismy ją z bratem wampirzą polewką i odmawialismy jedzenia tego wynalazku.

Ja chyba nie próbowałem, I niech tak już zostanie :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Ja z czarniną/czerniną spotkałem się pierwszy raz jak miałem z 10 lat jak przyjechałem pierwszy raz na wakacje tutaj gdzie teraz mieszkam, wtedy jadłem, bo jadłem, a teraz lubię - niej jem często, bo ja nie gotuje, ani moja mama nigdy nie gotowała, więc tylko po rodzinie. Moja rodzina robi bardziej na ostro i obowiązkowo kluski ziemniaczane, a z kolei rodzina mojej żony bardzo słodką i nierzadko że zwykłym makaronem, zdecydowanie wolę wersję mojej rodziny, ale to normalne że właśnie jak kto lubi to robi ostrą lub słodką.
Dzieci w rodzinie żony mają mówione, że to zupa czekoladowa i się zajadają, a jak podrosną i się dowiedzą prawdy to przestaje im smakować
Ja gdybym jadł częściej to może by mi zbrzydło, choć też czasami nie mam ochoty i babci żony odmawiam, bo właśnie ona Rybnik t wyjątkowo słodką, ale mojej cioci nigdy (tej u której pierwszy raz w życiu jadłem) - nigdy uważam, że spróbować warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Najgorszy scenariusz dla mnie się dziś spełnił, pojechałem sobie do biura na 5 bo o 14 musiałem wyjść, bo żona wizyta u lekarza z KTG, więc cały dzień przy biurku, później w domu z małym, po czym żona dzwoni że ktg się nie podoba doktorowi i przyjedzie po torbę i jedzie do szpitala i już do porodu nie wyjdzie, ale mała reorganizacja i jutro z małym siedzę do 13, później przejmie go babcia, więc będę mógł skoczyć szybko jeszcze do pracy obmówić kluczowe tematy z szefową i jadę prosto do siebie na remont bo w planie był cały weekend pracy żeby skończyć już ostatecznie malowanie, ale muszę zabrać od babci Franka w sobotę najpóźniej o 12:00, więc będę miał 20 godzin na robotę to najwyżej nie pójdę spać, a dociągnę temat do końca w związku z tym dzisiaj jutro i sobota o treningu nawet nie mam co marzyć

Ryba i ziemniaki
Potrawka z kurczaka
Kurczak z warzywami
Makaron z jajkiem










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Dzisiaj dzień spędzony z małym, ale już lepiej się czuł i go tak nie dusiło to w formie zabawy sobie trenowaliśmy - przysiady bez obciążenia i z nim na plecach, pompki obok siebie i druga wersja z nim na plecach no i co bardzo mu się spodobało burpees

Stek
Pomidorowa
Jarzynowa
Sałatka hamburgerowa










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3418 Napisanych postów 1921 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17385
Szama wygląda jak policzona! Idzie to w dobrym kierunku :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta keto a ilość spożywanego białka

Następny temat

Szybkie i proste dania z ciecierzycy i soczewicy

WHEY premium